2733
2734

سلام ما تازه عروسیمون گذشته... مادرشوهرم قبل عروسی گفته بود تمام هزینه های عروسی  با منه ... اما دم عروسی خودشو کشید کنار و ما دو تا وام ازدواجمون رفت برای عروسی... تازه همونموقع هم من بخاطر اینکه همسرم اذیت نشه از ارایشگاه و لباس عروس مورد علاقم کوتاه اومدم اما مادرشوهرم پاشو کرد تو یه کفش و چند مدل غذا سفارش داد و راضبی نشد به یه تالار ارزونتر یا حداقل یه مدل غدا بخاطر ابرو داری پیش فامیلهاش و الان بعد عروسی ما تا چهارسال قسط باید بدیم و اوضاع مالی خوبی هم نداریم نه وسیله نقلیه و نه خونه ... اما مادرشوهرم تازه الان داره خونش رو نو میکنه و ماشینشون رو حتی به امانت هم نمیده ما بریم سفر یا جایی ... درصورتیکه ما اگه عروسی نداشتیم حداقل الان یه ماشین داشتیم... سر این مساله بارها بحث داشتیم با شوهرم و اونم اعصابش خورده... نمیدونم چکار کنم به مادرشوهرم بگم قسط هارو خودش بده و گلایه کنم یا هیچی نگم ... اگرم هیچی نگم هی باید به شوهرم غر بزنم و اعصاب خودمو بهم بریزم

شما بگید اگه جای من بودید چکار میکردید 

نه به مادرشوهرت بگو

نه غر بزن

چون فقط زندگیو به کام خودت زهر میکنی

همه اول زندگی تو قسطن و خودشون باید از پسش بربیان

جای شما بودم به این فکر میکردم که قبل عروسی اون موقعی که اومد چند مدل غذا انتخاب کرد باید بهش هر حرفی داشتم میزدم نه الان 

اگه امضامو میخونی بهم لطف کن و برای سلامتی تو دلیم یه صلوات مهمونم کن 😘منم از خدا میخوام آرزوهات برات خاطره بشن 🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خداخیر نده خانواده های شوهری که باعث بدبختی بچه هاشون میشن توروخدا واسه همسرم دعا کنید مشکل براش پیش اومده من جز همسرم کسیو ندارم بخدا دارم دیوونه میشم هرکی دعا کرد یه صلوات بفرسته ممنونم

وای چه سوال سختی

شاید کلی حرف بارت کنه شوهرتم پشتش دربیاد ناراحت شه گفتی و زندگیت بشه لجبازی نادره و ازهم بپاشه خدایی نکرده

ولی خب به مرد غر زدنم اشتباهه ادم باید خودش بگه اگه مرد به حرف نیست

ولی خب ریسکه خیلی

لطفا درخواست دوستی ندید
جای شما بودم به این فکر میکردم که قبل عروسی اون موقعی که اومد چند مدل غذا انتخاب کرد باید بهش هر حرف ...

من سفر بودم اونموقع خودش همه کارا رو کرد فکر میکردم به پای خودشه

2706