2733
2734
عنوان

اسم پسرونه عربی

| مشاهده متن کامل بحث + 2057 بازدید | 55 پست

یاسر پرصلابته

شانه ات رادیر آوردی،،،سرم را باد برد،،خشت خشت و آجرآجر،پیکرم راباد برد،،،،من بلوطی پیربودم پای یک کوه بلند،،،نیمم آتش سوخت،،،نیم دیگرم راباد برد،،،،ازغزلهایم فقط خاکستری مانده به جا،،،،بیتهای،روشن و شعله ورم را باد برد،،،باهمین نیمه،همین معمولی ساده بساز،،دیرکردی  نیمه ی عاشقترم را بادبرد،،،بال کوبیدم قفس رابشکنم،،عمرم گذشت،،،،وانشد بدتر از آن،،بال و پرم را باد برد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

من اسماعیل رو خیلی دوست دارم از بین اسم های عربی

اینا هم خوبه:

عادل

سمیر

وسیم

و...

دوستان اگر اطلاعات در زمینه‌ی مهاجرت و ادامه تحصیل و... می‌خواین لطفا یا پست بذارید تگم کنید یا توی یکی از تاپیک‌هام کامنت بذارین که بتونم بقیه رو که سوال مشابه دارن ارجاع بدم و یک سوال مشابه رو چندین بار در خصوصی جواب ندم.
2740
چرا عربی دوست داری بزاری؟؟ دلیل خاصی داره؟

عرب خوزستانم البته باور کنید نژاد اصلا برام مهم نیس خودمون تو خونه همش فارسی حرف میزنیم و جشن و مراسم ایرانی رو دوس داریم ولی نظرخودم اینه ک اسامی عربی قشنگن😍

پسرم (امیرحسینم)تمام زندگیمه دلم میخواد براش مادر خوبی باشم هدفدار باشم تا اونم تو زندگیش هدفهای خوبی داشته باشه انشالله🙏🌹
عرب خوزستانم البته باور کنید نژاد اصلا برام مهم نیس خودمون تو خونه همش فارسی حرف میزنیم و جشن و مراس ...

نظرت محترمه عزیزم🌹

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜