2737
2739
اب ولرم میخورین؟ هروقت تشنتون بشه اب میخورین یا ن زمان های خاصی؟

من ی بطری آب گذاشتم رو سینک

ھرموقع برم اشپزخونہ میخورم

وقت خاصی ندارہ

اما اگ میخوای حالت بد نشہ کم کم بخور

مثلا من صبح تا ظھر تقریبا ۴ تا لیوان

ظھر تا عصرم ۴ تا

عصر تا موقعی ھم ک بخوابم باز میخورم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من انقدر آب خوردم سیب زمینی خوردم و زدم به پوستم نتیجه ندیدم اما یه کرم استفاده کردم هم پوستم شفاف ...

چه کرمی؟

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
2728

فکر نمیکنم کسی اندازه من آب بخوره 

روزی بیست لیوان شاید بخورم وسط غذام میخورم ک ابن خیلی بده تا بستونا ک واویلااااا کلامیچسبم به یخچال 

ولی پوستم اگزماداره خارش قرمزی پوست جوشم بعضی وقتا میزنم 

سرما ک به پوستم بخوره باد میکنه چشوچالم کجو کوله میشه😭😭

ماه قلبم❤
چرا والا ھمش پام تو دستشوییہ😂

ی جا خوندم بعد از ی مدت بدن عادت میکنه و این دستشویی رفتن ها کمتر میشه 

ولییی ولییی خدا نکنه ی جایی باشی یا مراسمی اونموقع خیای بده هی دستشویی رفتن😂😂😂😂

2740
😍😍😍 چقدر اب میخورین در روز؟ اب ولرم میخورین؟

من از شیر آب میخورم و با خنک ترین حالتش بطری پر میکنم میذارم کنارم دائم میخورم جالبیش اینه خیلیم دستشویی نمیرم ورم بدنمم کم شده

فک کنم حداقل چهار بطری میخورم 

بطریمم دقیق نمیدونم چقد گنجایش داره ولی گنجایشش بیشتر از یک لیوانه

عکس بطریم^_^

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
فکر نمیکنم کسی اندازه من آب بخوره  روزی بیست لیوان شاید بخورم وسط غذام میخورم ک ابن خیلی بده ت ...

عزیزم کفیر و ویتامین و امگا۳،۶،۹ خیلی برای اگزما مفیده حتما بخور قبل از فاجعه بار شدنشم حتما اسپری آب بزن از داروخونه تهیه کن عالیه

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.