2752
2734
عنوان

شستشوی واژن با سرکه

| مشاهده متن کامل بحث + 188786 بازدید | 62 پست
من برای عفونت های زنان که داشتم رفتم پیش دکتر تراب پرهیز واقعا دکتر خوب و با تجربه ایه  من قبل ...

منم تعریف دکتر تراب پرهیز رو زیاد شنیدم واقعا دکتر خوبیه من خودم برای درمان بی اختیاری ادرار رفتم پیشش و با یه جلسه ویزیت دارو بهم داد و خوب شدم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یزم به نظرم برو مشاوره پیش یه دکتر خوب تا دقیق بهت بگه باید چیکار کنی من خودم پیش دکتر مهزاد هلاوی ر ...

مهسا جان شمت رژیم دختر داشتی،؟ من خیلی دختر دوس دارم. میشه بمن بگید برای دختر دارشدن چیکارا کردین گلم

کس دیگه ای تجربه نداره؟

من با سرکه شستشو دادم برای درمان عفونت خوب نشدم وبعد رفتم پیش دکتر خواهرم و اونجا هم عفونتم خوب شد و هم اینکه سفید کردن انجام دادم و از این بابت راضیم خدا خیرش بده مظفر جلالی دکتر خوبیه چون هم کار درمانی رو برام انجام داد خوب شدم و هم اینکه با لیزر سفید کردن انجام دادم و بدون هیچ سوختگی و مشکلی تیرگیم برطرف شد .

2731

سرکه اگه طبیعی باشه عفونت رو برطرف میکنه اما اگر صنعتی باشه یعنی کارخونه ای باشه جواب نمیده . من خودم عفونت قارچی گرفته بودم.  سرکه انگور خونگی با سرنگ تزریق کردم شکر خدا  برظرف شد. البته من رقیق نکردم چون عفونت زیاد بود حدود ۲ سی سی زدم ی ۱۵ دقیقه دراز کشیدم بعد بلند شدم.

سلام...من سنم کمه و ۱۶ سالمه...من دچار جوش شدم کنار واژنم...خیلی میسوزه و درد داره....بهم گفتن با سرکه سیب بشورم...چون کارم عجله ایه و تو خونه سرکه سیب نداریم میتونم از سرکه عادی استفاده کنم

سلام درمان عفونت واژن در بارداری با سرکه، یعنی نشستن در آب و سرکه سفید یا سرکه سیب ضرر داره؟ اینجا اینطور نوشته.

https://laklak.me/questions/55419/%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%B1%DA%A9%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D8%A8-%D8%AF%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C

2706