2733
2734

من هنوزچشم انتظارم سه ساله عروسی کردیم ولی خبری نیست..😔برام دعا کنید مشکل از شوهرمه اسپرمش صفره عملم کرد بی فایده بود

خدایا کمکم کن حال دلم خوب بشه😔خدایا نگام کن احتیاج دارم بهت..صبر بده بهم مشکلاتمو حل کن

دوسال بعد ازدواج 

بی ارزش ترین نوع افتخار،افتخار به ویژگی هایی است که خودانسان درداشتنشان هیچ نقشی ندارد......... مثل قد،چهره،زیبایی و...                                                   از چیزهایی که خودتان بدست آورده اید حرف بزنید       مثل گذشت...انسانیت...مهربانی...بخشش....صداقت..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

۴ سال هست هنوز نشدم دو دل هستم

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2728
2740
راضی ای

الان دیگه آره دخترم بزرگ شده ،کلاس پنجم هست،دیگه داره هم قد خودم میشه🤣،من ۲۶ سالمه

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

تواین لحظه های قشنگ دم اذان از خدا میخوام همه ی منتظرا رو با یه بی بی چک مثبت خوشگل سوپرایز کنه آمین🤲

بی ارزش ترین نوع افتخار،افتخار به ویژگی هایی است که خودانسان درداشتنشان هیچ نقشی ندارد......... مثل قد،چهره،زیبایی و...                                                   از چیزهایی که خودتان بدست آورده اید حرف بزنید       مثل گذشت...انسانیت...مهربانی...بخشش....صداقت..
خوبه دیگه 

من عاشق بچه ام دوست داشتم زوتر بچه دار شم ولی شرایطم جور نبود و اولین بارداریم هم سقط شد 

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
من عاشق بچه ام دوست داشتم زوتر بچه دار شم ولی شرایطم جور نبود و اولین بارداریم هم سقط شد  

قسمته عزیزم من ۲۱ عقد کردم ۲۳ عروسی اوایل عروسیم دوس نداشتم زود بچه بیارم اصلا تو فکرش نبودم فقط در تلاش بودیم قبل بچه خونمونو بزرگ کنیم ماشین بخریم جلوگیری کردم بعدشم ۱۴ ماه انتظار کشیدم ۲۶ سالم بود دخترم به دنیا اومد ولی الان پیشمون که ۳ الی ۴ سال زودتر میتونستم مامان بشم دیگه خواسته خدا اینجوری بود