2733
2734
عنوان

شیاف ماریانا

219 بازدید | 22 پست

سلام  من از شیاف ماریانا استفاده کردم خیلی ببخشید لبه های واژنم خیلی میسوزه بعد ترشح های پنیری شکل میاد ازم در حین رابطه خیلی سوزش دارم  چیکار کنم بازم ادامع بدم؟؟؟؟؟😥😥😥😥😥

تعداد رای : 7
نظرسنجی
۱
3
42%
۲
4
57%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شاید زیاد گذاشتی مونده داخل واژنت

به اینا نگاه کنید:😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن نه؟ خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد😶😶
خوب من هم استفاده کردم و این داستان ها رو نداشتم. 

من زیر دلم درد میگیره

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 

استفاده نکن ماریانا من استفاده کردم‌آدم‌خیلی اذیت میشه ولی میگن عفونت رو ازبین میبره واینکه رحم روموقع رابطه خشک میکنه براهمین میسوزی

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
2740
خوب اگر کیست داشته باشید خطرناکه. شنیدم ممکنه باعث پارگی کیست و این داستان ها بشه

عه پس نذارم دیگه 

عضو گروه کاهش وزن بامداد خمار❤گروه قرمز❤          قد ۱۷۰         وزن شروع یا بالاترین وزن ۱۰۲    وزن هفته پیش ۹۴.۱     وزن فعلی ۹۳.۱۵۰     هدف ها ۹۲ ۹۰ ۸۵ ۸۰ 
2706