2733
2739
عنوان

شما جای من‌بودین به بچه سوم فکر میکردین یانه🤔🤔🤔🤔

| مشاهده متن کامل بحث + 2433 بازدید | 153 پست
بله فکر میکردم ... خیلی تنها میشه ۴۰ ۵۰ سالگی

اون موقع میتونه یه سگ‌ بیاره چرا یه موجود دیگرو بدبخت کنه به خاطر خودش بعدم تا پسراش بزرگ شن ازدواج منسوخ شده با این وضعیت مملکت تازه  پسراش بخوان مجردم زندگی کنن حداقل تا ۳۰ سال دیگه کنارشن

💞💫🖐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به هیچ عنوان  به نظر من تو این اوضاع دومی هم اضافه است چه برسه به سه تا  مثلا از چه نظر ...

تازه ماها الان چه کمکی به پدر و مادرمون میتونیم بکنیم، دیگه تا زمان بزرگ شدن بچه هامون که اونا حتما خیلی از ماها مستقل تر خواهند بود

2728

واااای بچه سوم  

من به دومی فکرمیکنم نفسم‌میگیره 

نه بابا توی این اوضاع همون دوتارو که آوردید بزرگ کنید کلی هنرکردید

جنسیت بچه هم دست مانیست که، هرچی خداصلاح بدونه همونومیده

خداحفظ کنه بچه هاتونو

اینجا خارج نیست به بچه سوم امکانات اضافه بدن یا به خاطرش بهتون خونه بدن باید از شکم اون دو تا بزنی ب ...

بله متاسفانه شوهرم اختلال دوقطبی دارن😔😔😔

برای سلامتی خانوادم یه صلوات بفرست.ممنون😍😍😍

مطمئنا توانایی مالی و روحی همسرتون و جسمی و روحی شما مهمتره تا حرف اطرافیان

😎.                                                              کودکان زیر 20 سال وارد صحبت‌های بزرگانه نشن لطفا منظورم شمایی که اندازه سنت، رشد عقلی نداری
2738
اگه مادر گرامیجات بخوره احتمال دختر شدن زیاد میشه مثلا هر شب رازیانه  دم کنه بخوره کلا طبعشو ...

طبع سرد باعث سرد دختردار شدن میشه، طبع گرم پسر

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄