2733
2734
عنوان

کسایی ک معده درد دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 158 بازدید | 30 پست
دقیقا منم اینجوری شدم منتها توی سمت چپ بدنم چون تپش قلب دارم دیگه داشتیم سکته میکردیم که قلبم مشکل د ...

میشه بیشتر از علائمتون بگین لطفا

ب لطف خدا در تاریخ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم رقم میخوره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جدی میگی؟ شما رفلاکس هم داشتی؟خیلی تررررسیدم از دیشب

بخدا هپینجوری بودم

من سمت چپم بود فکر کن درد شدید بود نفس میکشیدم تشدید میشد رفلاکسم داره دقیقا گفتی انگار درد خودم بود 

اول استرسو کم کن بعد برو دکتر هیچی نیست

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘
2728
بخدا هپینجوری بودم من سمت چپم بود فکر کن درد شدید بود نفس میکشیدم تشدید میشد رفلاکسم داره دقیقا گفت ...

توی فک هم درد داشتی؟

توی فک هم درد داشتی؟

میزد توی سرم 

شما حتما برو دکتر اینجا ن کسی از بدن شما خبر داره نه از رزومه پزشکیت منم اگر دارم نظر میدم برای اینکه عین خودم بود دردت حتما برو دکتر و شوخی نگیر

در ضمن من نافم نبض میزد نبض ناف خطرناکه برای قلب به دکتر گفتم معاینه کرد اخرش گفت از لاغریه.

تیکر یک سالگی عشقم😍دختر نازم😘
2740
میزد توی سرم  شما حتما برو دکتر اینجا ن کسی از بدن شما خبر داره نه از رزومه پزشکیت منم اگر دار ...

ممنون از راهنمائیت عزیزم

خب پس این چیه آخع؟

ببین معده هم رو بالا تنه خیلی اثر میکنه 

مثلا معده درد میگیره یه درد بدی سمت قفسه سینه ایجاد میشه چون معده دقیقا زیر قفسه هست یا مثلا دردش گاها رو کتف و پشت پایین گردن توی گودی ستون میندازه یا اینکه سر اطراف چشم تیر میکشه

من خودم بشخصه چند روز پیش سمت قلبم خیلی درد میکرد اصلا نمی تونستم نفس بکشم وقتی نفس میکشیدم قفسه تیر میکشید و دقیقا مثل تو درد سمت زیر بغل هم میرفت یه دمنوش گیاهی برای معده خوردم آروم شدم فهمیدم مال معده هست