2733
2734
عنوان

نرم شدن تنه ی گیاه ادنیوم 😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 2375 بازدید | 91 پست
قارچ کش فقط 4ساعت بعد حل کردن خوبه.  اگر چندساعت یا چندروز حل کردی فاسد شده

در مورد ابش متوجه شدم قارچ کش رو چجور بدم مرسی عپفقط دوتا سوالم مونده اول قارچ کش رو تو اب حل کنم همون لحظه میتونم بدم یا باید بزارم چهارساعت بمونه؟؟

دوم خاکشو عوض کنم بعد قارچ کش بدم یا نه فعلا ب خاکش دست نزنم؟

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای ممنون ک گفتی  پس ببین من دقیق اینکارو میکنم قارچ کش میگیرم همونقدری ک گفتی تو اب حل میکنم ...

نه اول قارچ کش بزن اولین فرصت قارچ کش بزن. 

قارچ کش کامل از کف گلدون بیاد بیرون. 1لیوان قارچ کش بریز.

سعی کن از کاربندازیوم استفاده کنی. چون به صورت آبیاری بهتر نتیجه میده. 

قارچ کشی کردی. چند روز بعدش خاکش عوض کن. 

اگر کاربندازیوم پیدا نکردی. هرقارچ کش دیگه ای خریدی اینجا بپرس راهنماییت کنم

عاشق یدونه دخترم پسرای گلم
مانکوزب باید اسپری کنید مثل سم پاشی.  قارچ کش سیستمیک که ریشه رو درمان کنه مثل کاربندازیوم بتو ...

اها پس دوتا قارچ کش بگیرم مانکوزب رو اسپری کنم 

کاربندازیوم رو بریزم تو خاکش؟ببین اینجوری دقیق میپرسم ک بفهمم چیکار کنم

از ی جایی ب بعد آدم هم عاقل میشه هم مهر و محبتش روجا اینکه  پای آدما حروم کنه نثار پای گربه،سگ ها و گلدوناش میکنه.بدون توقع و ب دور از هر آسیبی 
2731
نه اول قارچ کش بزن اولین فرصت قارچ کش بزن.  قارچ کش کامل از کف گلدون بیاد بیرون. 1لیوان قارچ ک ...

اها باشه حتماااا ممنون عزیزم لطف کردی واقعا شنبه میرم هر جور شده اون دوتا قارچکشی رو ک گفتی پیدا میکنم پیدا نشد اگه ی چی دیگه گیر اوردم میام میپرسم ازت پس اول فقط قارچ کش 

در مورد ابش متوجه شدم قارچ کش رو چجور بدم مرسی عپفقط دوتا سوالم مونده اول قارچ کش رو تو اب حل کنم هم ...

آره حل کن همون موقع بده. کامل فقط تو آب حل بشه. 

فعلا به خاکش دست نزن. قارچ کشی کن چندروز صبر کن بعد خاکش عوض کن

نه اول قارچ کش بزن اولین فرصت قارچ کش بزن.  قارچ کش کامل از کف گلدون بیاد بیرون. 1لیوان قارچ ک ...

شنبه وقت ابیاریشه شنبه میشه بگیرم یا همین فردا بگیرم بزنم؟

2738
اها باشه حتماااا ممنون عزیزم لطف کردی واقعا شنبه میرم هر جور شده اون دوتا قارچکشی رو ک گفتی پیدا میک ...

آره شنبه دیر خانمی. 

الان هر قارچ کشی داری یه قاشق مرباخوری حل کن به صورت شم پاشی به تنش بزن

آره شنبه دیر خانمی.  الان هر قارچ کشی داری یه قاشق مرباخوری حل کن به صورت شم پاشی به تنش بزن

ندارم الان 

عصر حتما میرم میخرم میزنم 

اولین فرصت. چون ممکن الان دیر شده باشه. 

باشه حتما پس عصر میرم میخرم یا الان ب شوهرم بگم ببینم میره بخره 

باشه حتما ی دونه سوال اخرمم جواب بده ببخشید خیلی گیج میزنم  شنبه وقت ابیاریشه با توجه ب اون پن ...

خواهش میکنم اشکالی نداره

اولین فرصت درمانش کن. 

الان زمستون 10روز یکبار آبیاری کن. 

همین فردا هرقارچ کشی خریدی استفاده کن