2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عزیزم شماهفته چندم متوجه شدی قلبش تشکیل نشده؟ اینکه میگن اگه تهوع داشته باشی یعنی قلب تشکیل شده درست ...

من کلاتهوع نداشتم فقط سینه درد داشتم که سینه دردمم بود دوشنبه رفتم دکتر گفت ۵هفته و۱روزه

2740
اولی یک هفته قبل اون دوتام دو سه روز بعدش امروز تازه موعدمه

جاریم یه هفته به موعد حالش بد بوده فک کرده مسموم شده بعد سرم و امپول دکتر یه ازمایشم ازش میگیره میبینه بارداره... یماه بعد عروسیش دقیق

من کلاتهوع نداشتم فقط سینه درد داشتم که سینه دردمم بود دوشنبه رفتم دکتر گفت ۵هفته و۱روزه

5هفته و 1روز زود نیست برا تشکیل قلب؟ من 4هفته و 5روز رفتم سونو فقط ساک حاملگی رو دید. گفت 5هفته و 5 روز به بعد بیا برا قلبش. الان 6هفته و 5روزم تهوعم دارم ولی درد سینم قطع شده اصلا هم لکه بینی ندارم. میترسم برم سونو بگه تشکیل نشده. شبا تا صبح از استرس خواب ندارم بخدا

هرگاه درمسیر زندگی تندبادی وزیدن گرفت ریشه داران خم شدند اما نشستند، پس در این میان ماندن خصلت ریشه داران است. 
5هفته و 1روز زود نیست برا تشکیل قلب؟ من 4هفته و 5روز رفتم سونو فقط ساک حاملگی رو دید. گفت 5هفته و 5 ...

عزیزم من دوهفته پیشم رفتم پیشه دکتر بهم گفت بچه مثلاچهارماهه هست بعددوهفته رفتم گفت ۵هفته و یک روز پس یعنی رشد نکرده و هیچی خود به خود افتادم به خونریزی دارم میمیرم از درداماراضیم به رضا یه خدا.خدابعداز دو سه سال بهم بچه داد خودش خواست ازم بگیره حتمامصلحت ندونسته عزیزم ناراحت نباش علائم که همیشه نیست گاهی وقتاقطع میشه و دوباره میادسراغت نگران نباش بادله پاک توکل کن به خدا‌