2733
2739
بگو شتر خودتو کجا ببریم که معلوم بشه سابقه درخشان داشتی یا نه 

شتر 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واااای جدا ؟؟؟؟؟؟ندیدم

تاپیکشم قفل کرده بعد میگه من تا حالا کاری نکردم 

اخه همین که اومدی سایت جنس مونث و تحریکشون میکنی که هم صحبت بشن با این حرفا خودش یه نوع گناهه 

ما هیجا حق زندگی نداریم 

تو خیابون اسایش نداریم هرجا میریم هزار تا متلک و حرف اینجام راحتمون نمیذارن

مرد نیستن که نرن

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
2728
تاپیکشم قفل کرده بعد میگه من تا حالا کاری نکردم  اخه همین که اومدی سایت جنس مونث و تحریک ...

مرد سالاری ما رو بدبخت کردن 

ما خودمون باید دست بهم بشیم حق بگیریم نه اینکه حقمو ضایع کنن

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
بگو شتر خودتو کجا ببریم که معلوم بشه سابقه درخشان داشتی یا نه 

بخدا عین خواجه ها میان تو سایت جنس مونث گله و شکایت میکنن هیجا اسایش نداریم از دست این مردا

حالا اقا میاد تو سایت اگر درست بود و احترام گداشت جاش رو چشم

ولی اینکه میاد میگه نمیدونم دخترا فکر میکنن هرکاری بکنن بعد برن ترمیم و این چرت و پرتا تو کتم نمیره

❤واس برگشتن عرفانم میشه صلوات بفرستید...‌   عرفان عشقمه 🔴❤ آیدا هستم کاربری گرفتم لطفا ب اسم گیسو صدام نکنبد.   تیکر تولده.   
مرد سالاری ما رو بدبخت کردن  ما خودمون باید دست بهم بشیم حق بگیریم نه اینکه حقمو ضایع کنن

جایی که نر باشه ارامش نیست 

تاکید میکنم نررر مرد کمه ولی تا چشم کار میکنه نر زیاده

بخدا عین خواجه ها میان تو سایت جنس مونث گله و شکایت میکنن هیجا اسایش نداریم از دست این مردا حالا ...

منم خودم شاید دختر نباشم ولی مخالف ترمیم هستم چون دوست ندارم سر طرف کلاه بذارم و یکیشم مردها باهوشن 

2738
هعی🔨😐

اکثر خانمای سایت مجبورن برن 

منم خودم شاید دختر نباشم ولی مخالف ترمیم هستم چون دوست ندارم سر طرف کلاه بذارم و یکیشم مردها باهوشن& ...

ببین ادم اختیار بدنش دست خودشه 

خب این به کنار دختری که برای خودش ارزش قائله خودشو دست هر نری نمیده اینم جدا

ولی من روی صحبتم با اون بی فرهنگیه که فکر میکنه میخواد جنس اصل بگیره 

اونم آرزو داره ادم باید به چی خودشو دل خوش کنه 

هر اقایی این پست منو ببینه دقت کنه

مرد بودی پشت زنت بودی عین جنس ازش استفاده نکردی دمت گرم خدا پشت پناهت باسه

ولی تو بیشعور نری که زنت عین جنس بود و ارامششو ازش روندی خدا ازت نگذره امید وارم خودش جوابتو تو همین دنیا بده 

وسلام🖐

2706