2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم💜

فداتشم

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2728
ممنون عزیزم 

😍🤍🦋

ژیـــــنــا.                                                         انسـان ناصحیـحی هـستم،در همـه ابـعاد                                                       نـان خـدا میخـورم ، فـرمـان شیـطان میـبرم                 رو اعصاب آبـانـیا راه نرید؛میدون مینِ:)                                                         https://t.me/Hich_zh
2740
حاجتت براورده میشه عزیزم

عزیییییزم😢😍‌توروخداااا؟؟ ینی اینطور حس کردی؟؟😢💚

انشااااااالله🤗

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
اره ، دلم یهو یه جوری شد

وااااااااااای مررررررررسی😢😢❤

برات هزاربرابر بیشتر و بیشتر انرژی مثبت اینحرفتو از خدای مهربون میخام...💚

قول میدم رفتم حرم کلی واست دعا کنم🤗💚

من همون مامای مهربونِ سابقم😊 همون کاربرِ قدیمی که از سال ۹۲ اینجا بود :)) وقتی گوشیمو عوض کردم تاااااازه یادم افتاد ای دادِ بیدا من از کاربریِ قبلیم هیچی رو سیو‌نکردم ؛ حتی ایمیلمم یادم‌نمیاد؛ ازون بدتر حتی خط ۶سال پیشمم دیگه دستم نیست!😑 اینجوری شد که من مجبور شدم دوباره نی نی سایت ثبت نام کنم...
ممنونم عزیزم.  اخه امام رضا هرکس یه بار هم بگه بهش حاجتش رو میده .  بغضم گرفت الان 🥺

اصلا امیدتو ازدست نده

مطمئن باش حضرت رضا حاجتت ومیده اگرشدوزیارت اقارفتی حتما حتما حاجت وبه اقابگو ان شاءلله به حرمت حضرت زهرا حضرت رضاحاجت دلتوبده.امین.

وااااااااااای مررررررررسی😢😢❤ برات هزاربرابر بیشتر و بیشتر انرژی مثبت اینحرفتو از خدای مهربون میخا ...

ممنونم عزیزم.  خیلی خوشحال شدم این رو گفتی . اسمم زهراست . به نیابت ازم یه سلام بدی خیلی ممنونت میشم🤩🤩😍😍

2706