2733
2734
عنوان

حاجتتون روبگین

| مشاهده متن کامل بحث + 633 بازدید | 115 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم به خاطر بچه ی کوچیکم شده منو دعا کن حالم بهتر شده از این حال جهنمی بیام بیرون خواهش میکنم ازت  

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔

منم دعا کن😢😢😢

⛔اقایان درخواست دوستی ممنوع⛔امام رضا(ع):کسی که بر ارتکاب گناه پافشاری می‌کند و از آن دست‌بردار نیست و (در عین حال) از خدای خود طلب عفو و بخشش می‌کند در حقیقت خود را مسخره کرده است.💖اگه خواستید درد دل کنید یا مشکلی داشتید نیاز به حرف زدن داشتید میتونید رو من حساب کنید البته فقط خانم ها💖
2728
@مادر3قلوها     @یاس_بانووو    

عزیزم برام دعاکن که خدابه منم نی نی بده..براهمه منتظرامخصوصامن خیلی دعاکن ممنون..التماس دعا

سلام شماکه داری امضای منومیخونی میشه برای رسیدن به حاجتم یه توحیدبخونی و3تاصلوات بفرستی   من هنوزنی نی ندارم این اسم کاربریمم به این دلیل گذاشتم که درآینده ای نزدیک من وعشقم مامان وبابایه یه 3قلوخوشکل میشیم      واین تیکربارداریم نیست تیکررسیدن به آرزومه    
2740

عزیزم برا منم دعا کن زندگیم رو ب راه شه مرسی حاجت روا بشی 

يه دونه صلوات براي حل شدن مشكل بابام ميفرستيد خيلي سختي كشيده بخدا گناه داره خدا خودت كمكش كن.يدونه ديگم براي بهتر شدن اخلاق شوهرم برام ميفرستيد واقعا ممنونم خير ببينيد😢اللهم عجل الوليك الفرج،اللهم صلي علي محمد وال محمد وعجل فرجهم
@مامانبزرگپانیذ    

سلام دختر گلم .....یه دنیا التماس دعا دارم به حضرت معصومه سلام برسون وازش بخواه که بده حاجت همه را.....مخصوصا استارتر عزیزم انشالله که با حاجت روایی ازحرم بیرون بیایی ودست پر .....الهی آمین 

وصدقه سر آقا امام زمان خدا بده حاجت من را ....الهی آمین 

الهی ......چون در تو نگرم از جمله تاجدارانم و تاج بر سر...... و چون در خود نگرم از جملهٔ خاکسارانم و خاک  برسر
2706