2733
2739
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8341 بازدید | 1132 پست
ما همه گوگول مگولیم ماهمه دست یه غولیم (در اینجا غول استعاره از شوهرها و مادرشوهر و خواهرشوهرای ترسن ...

مهر ابانم من اذر و و دیم من میام تو فصل پاییز😑😑چی گفتم؟

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
چقدر احساسی  بغضم گرفت اصن😂

لعنتییی

اشک در چشمان من هم جمع شد😂😂

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهربانمممم جانمممم نبظم  ضربانممم دست من نیست عشقت افتاده به جانم عی پری رو اسمت شد ورد ...

مرسی گلی 🤣❤ ولی من مهر آبانم 😁

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
2740
از اونجايي كه برا من تابلوئه پس خودم ميگم  دلبر كه جان فرسود از او،كام دلم نگشود از اون  ...

به به زیبا بود

برا منم پلیز 😁🤣

فاااطی آتی نباتی 

دختر ناز قرتی 😐🤟🏻

انقد خوب باش اگه کسی تورو ترک کرد به خودش ظلم کرده باشه🖤🤟🏻          من رو تو تایپک های چالش و خنده تگ کنید 😌اگه دیدید تو تایپک های منفی هستم شهید کردنم برایتان حلال 😐

برا من راحته 😂بگید ببینم

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤
قووووری ز قلممم  قلمم ز قوووری  تووو عشق منییی گوگولی مگولییی استارتر شبیه به اسمت دیگه ...

وای عالی بووودد😂😂

2706