2737
2734
عنوان

بیاین با اسم کاربری همدیگه شعر بگیم😄فان☺😉

| مشاهده متن کامل بحث + 8342 بازدید | 1132 پست
اینم جواب من بود  واقعا که    🤨⚔🚬🚬🚬

نه گفتم که عالی بود😂😂😂

هیچ مادری از مرگ نمیترسد،بزرگترین ترس یک مادر از این است که فرزند خود را در این دنیا تنها بگذارد،در حالی که میداند هیچکس مثل او فرزندش را دوست نخواهد داشت ❤

ماهمه گوگول مگولیم.    آها بگو.   دور هم جمعیم.   آهابگو.   میگیم میخندیم.          آها بگو.   کم نمیاریم.        آهابگو.         خوش میگذرونیم.        آهابگو.    گوگول مگولیم.   آهابگو.        🤪🤪🤪🤭🤭😂😂

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جوننننن🤩🤩😂

زری جون ی تکون اووو زری جون دو تکون اووو زری جون دلمو بگیر و گرد و خاکاشو بتوکون اووو

زِندِگیِ بَنَفش 💜 با افتخار گیاهخوار و وِجتِریَن هستم و حامی حیوانات
2728

لولو بپر توگلووووو😂😂😑 ببخشید چیز دیگه ای به ذهنم نرسید 

تیکر رسیدن به ارزومه❤عشق فقط شکلات بحثم نباشه تمام  🍫🍫🍫میشه واس خوشبختی وعاقبت به خیر شدنم یه صلوات مهمونم کنی مهربون😍 خدایا حمایتم کن دستمو بگیر منم بتونم درسمو بخونم پرستاری قبول شم بشم یه پرستار مهربون:) ........،امیدوارم خدا چیزیو بهتون میده لذت داشتنش هم بده وگرنه هستن ادمایی که شکلات زیاد دستشونه ولی دیابت دارن 🌸🌸🌸
نام کاربریتو بگو اول😂

زری زری زری واسه ام تو تاج سری

زری زری زری آخ که چقدر محشری

زری زری زری عشق اول و آخری

مَشــــتی....اگه خواستـــی یڪی رو قضاوت کنی...آروم تو دلِـــــت بگو...مـــَــگه خــودم کیَـم؟!!
2740
فعلا نی نی سایتی ها زرنگ شدن گول نمیخورن😂

😂😂😂😂😂

بابا اینا بیشترشون دست شیطان رجیمو از پشت بستن😂😂😂😂😂

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
نام کاربریتو بگو اول😂

محکوم به سکوت😁😁

توروخدا شعر قشنگ بسازین😁😁😁

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2706