2733
2734
عنوان

مامانا، بچه هاتون چند ماهگی دندون دراوردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 286 بازدید | 51 پست

هفت ماهگی....

من شنیدم هرجی دیرتر دندون در بیاد به اصطلاح سر بچه سفت تره و دندوناش جنس بهتری دارن

ولی دوستم میگفت خواهرزادشو یه دکتر خیلی خوب می بردن اون‌گفته  ذخیره کلسیم بدن هرچی بیشتر باشه زودتر دندون در میاد‌‌‌‌

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
اره،ولی جنس دندوناش اصلا خوب نیست از الان خورده شده دندوناش

وای آخی😕

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
بچه من دقیقا 13 ماهگی درآورد صدتا دکتر بردمش آخر سر فهمیدیم ژنتیکیه و خانواده شوهرم دیر دندون دراورد ...

اتفاقا برادرشوهر منم یکسالگی دندون دراورده، من میترسم بچه م مث اون بشه

آخه چقدر غذا میکس شده بدم بهش؟

❤🧡💛💚💙💜 کتاب معجزه شکر گزاری روحتما بخونید و بهش عمل کنید ومنتظر یه تغییر مثبت و بزرگ تو زندگیتون باشید❤🧡💛💚💙💜
دختر من یازده ماهگی درآورد ولی الان ۱۷ ماهشه هنوز دوتا داره

چ عجیب

2706