2737
2734
عنوان

تاپیک آموزش نامه نوشتن به فرشته ها 💞💞

| مشاهده متن کامل بحث + 85791 بازدید | 1846 پست

✅تکنیک و درخواست انرژی از فرشته میکاییل براي انرژي افزون:

در حالت تمرین و مراقبه نشسته و خود را رها سازید. مراقبه پایه با نور بنفش را به مدت پنج دقیقه انجام دهید

حـال تمـام توجـه و تمرکـز خـود را بـه پروردگـار و فرشـته مقـرب میکائیـل  

معطوف نمایید و بگویید:

اي فرشــته مقــرب ميكائيــل، اكنــون از تــو و ديگــر يــاري دهنــدگانت مــي خواهم كه به سوي من آييد. خواهش مي كنم آنچـه مـرا خسـته و نـاتوان  

مي سازد از من دور كنيد. كمك كنيد كـه همـين حالا نيـرويم را تـا سرحد نشاط طبيعي ام افزايش دهم. ممنونم.  

✔️بـه آرامـی بـا چنـد نفـس عمیـق از مراقبـه خـارج شـده و خداونـد را شـکر گویید.

تیکر رسیدن به آرزوهای قشنگمه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

فرشتگان می توانند مقادیر بیشتری از اطلاعات و الهام را برای شما از طریق فرایند کانال نور هدایت کنند. برای این که بتوانید اطلاعات را از فرشتگان به این طریق هدایت کنید، ابتدا باید آگاهی خود را به حالت آگاهی تغییر دهید که همچنین به عنوان حالت آلفا شناخته می شود. این فرم بسیار سبک ترنس است و معادل یک حالت هذیان یا یک احساس افسرده است.

اطلاعات هدایت شده می تواند به سرعت از ذهن شما جریان یابد و بنابراین یکی از بهترین راه ها برای به دست آوردن مزیت کامل از آنچه شما دریافت می کنید، آن است که آن را به عنوان آن را به عنوان شما را به نوشتن. تمرین زیر به شما این امکان را می دهد که به راحتی از طریق فرشته ی نگهبان خود به شکل یک نامه ی فرشته به اطلاعاتی از این طریق بفرستید

وای عزیزم چقدر خوب  جدی میگی؟ کجا مطلب خوندی و یاد گرفتی؟

اره عزیزم کار سختی نیس .اتفاقا توهمین نی نی سایت  خوندم دراین مورد خیلیا تاپیک زدن.واقعا  بایدباور داشته باشی از ته دلت بخوای بدون هیچ شکو تردیدی.

در روزگاری که خنده ی مردم از زمین خوردن توست پس برخیز تاچنین بگریند..😏😏
2706