2737
2739
عنوان

خونه خریدیم

4734 بازدید | 224 پست

سلام دوستان من و شوهرم عقد بودیم شوهرم دوست داشت شهرستانشون خونه بخره و خب منم 30میلیون داشتم با طلا و اینا دادم بهش رفت نیمه کاره خرید گفت بنام تو میزنم بماند که چه داستانایی داشتیم با مادرش چون قرار بود اونجا زندگی کنه و منم از تفریح و خرید لباس و اینا میزدم تا شوهرم اونجا رو کامل کنه داداشا و خواهرش هیچ کمکی نکردن اونوقت الان که تموم شده به من میگه بنام تو نمیزنم مامانم معذب میشه و داداشم میخواد بیاد الان منم قهر کردم و اینا میگه هرچی تهران بخرم مال تو میزنم بنامت به جز این دیگه بهش اعتماد ندارم که راست میگه نمیدونم چیکار کنم خونه رو بنام من بزنه چون من حتی تا حلقه ازدواجمم فروختم بخاطر شوهرم بنظرم نامردی داره میکنه پشیمون شدم بخاطر کارایی که براش کردم

نی نی قشنگم خیلی دوست دارم فندقم ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نمیزنه مطمئن باش.غیر از جنگ ودعوا چیزی تهش نیس

من در آستانه ی چند سالگی ام؟؟؟؟با احتساب روزها ؛صد سال خسته...باحتساب شب ها؛هزار سال منتظر ...وبااحتساب  عشق؛سال هاست که مُرده ام....
2738

بی انصافه

نام فرزندم را علی گذاشتم تا زیر سایه حضرت علی بزرگ بشه و نگهدارش حضرت علی باش برای موفقیت و خدشبختی و پاکدامن بودن پسرم صلوات بفرستید تا فرزندی صالح و خلفی بشه برام آینده درخشانی داسته باشه و باعث افتخارم و سربلندیم بشه... خدایا خیر و دنیا و اخرت رو نصیب من و فرزندانم بکن. ..  خدایا فرزندانم رو خادم اهل بیت قرار بده و سفره نشین امام حسین قرار بده در خونه امام حسین بزرگ بشه جون بگیره جوان بشه و پیر بشه زندگیش با قرآن نماز خودت واهل بیت مانوس بشه ... خدایا من از تو  معجزه میخاهم  معجزه بزرگی در حد خدا بودنت معجزه ای ک  اشک شوقم از معجزه ات جاری بشه تو خودت بهتر میدانی اللهی امین... عاشقتم خدا نگهدارم باش... مرسی ک بهم ی پسر زیبا و شیرینی عطا کردی اگه میشه ی دختر زیبا و شیرینی هم نصیبم کن تا جنسمون جور بشه... خدایا هرچی دارم از وجود رحمت خودت هست هیچوقت مرا ب حال خودم وامگذار حتی ب اندازه پلک برهم زدن... خدایا منو خانوده ام رو پیش دوست دشمن شرمنده نکن... خدایا هیچکس رو شرمنده بچه و مهمون نکن خدا دلها مارو هدایت کن وبعداز هدایت گمراه نکن ک تو ارحمن ارحمین... خدایا منو از این خونه نجات بده لطفا برای صاحب خونه شدنم صلوات بفرستید زندگی باجاری و مادرشوهر خیلی سخته خیلی... لطفا برای بردارم و زندگیش دعا کنید تا بزودی صاحبخونه بشه تا زن بچش خوشبخت بشن 

الان که نامزدی به نامت نزنه فکر کزدی شوهرت بشه میزنه 

تا به نامت نکرده نرو تو خونش ۳۰۰ میلیون پول دادی 

بگو بابام اجازه نمیده بیام سفت جلوش واستا

وزن اولیه۸۳☹️ وزن هدف اول۷۵ 😘هدف دوم ۷۰🤩🤩🤩🤩
2706