2737
2734

خونه داشت ماشين داشت مغازش جاي خوبي بود پس اندازم داشت

الان توهمون خونه زندگي ميكنيم ماشينو عوض كرد خيلي بهترشو گرفت يه ماشينم براي من گرفته

پس اندازشم بيشتر شدع

بچه بودم از هیولاها میترسیدم بزرگ شدم فهمیدم آدما ترسناک ترن😔🖤
اینجور ک تو نتظری جهیزیت ک بنظرت لوکسه قدیمی میشه والسلا خانوادت پولدارن ک اینقد بالا بالاها میری؟& ...

اره وضع خانوادم خداروشکر خوبه

اره قدیمی میشه همین الانم هر چی بهترش میاد من اون وسیله رو میدم مامانم که خودم بهترشو بگیرم😅😅

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه پراید داشت فقط . الانم دوساله ازدواج کردیم به خونه تو پایین شهر با کلی بدهی خریدیم نای نفس کشیدن نداریم . برا من ملاک پول نبود الان میفهمم پول اصل مطلبه

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2728
خوب یقین شهرستان هستید 

داداش منم داره البته بابام. داده بهش ۲۳سالشه خونه وماشین داره ...ولی ازدواج نمیکنه میگه دوس داره کارش بهتر بشه وپس انداز داشته باشه خودسم به شدت کاریه 

اول زندگی اکثرا دستشون خالیه

ولی اگر کنارش خوشبخت باشی

پول اهمیتی نداره

دیدم که میگم 

ولی اگرم دوستش نداشته باشی 

هرکاری بکنه بازم بدخلقی میکنی باهاش😤

اگه دوستی نباش،دوستی تو دوری محکم تره

یه ماشین و یه خونه ویلایی تو شهر کوچیک ودوتومن پول الان سه تا خونه و یه ماشین تازه من طلا هم هیچی نخریدم برا عروسیم الان ۸۰ گرم دارم

جنوبی ام    سبزه شیرین   خونگرمم  چاله گونه هم دارم محشره   عاشق شوهرم ودخترام کی گفته آقایون تو خونه باید بشینن وحتی آبم میخوان خانوم خونه باید براشون بیاره یه زحمت بخودشون نمیدن آبم بخورن   شوهر من انقد با گوشی من بازی میکنه تا شارژ گوشیو تموم کنه بعد میگه بیا گوشیتو بزن شارژ اون لحظه میخوام کَلَشو بکَنم  
2738

ماشین داشت و مبلغ قابل توجهی پول که ارثیه بود من خودمم ماشین داشتم مقدار زیادی طلا و.پس انداز شغل پردرامدی شروع کردیم بعد از چند سال ورشکست شدیم همه چیزو دادیم و.فقط یه خونه تو.کرج برامون موند روش وام گرفت ماشین خرید رفت اژانس در حالیکه باردار بودم خودشم از شاسی سوار شدن به راننده اژانس شدن تن داد  دقیقا روز تولد پسرم همسرم دوباره رفت سر یه کار خوب یه مدت بعد خودمم استحدام شدم و الان که پسرم چهار ساله خدا رو شکر همه چی عالیه

این همه گفتم که بگم مرد و زن باید شریک لحظات خوب و بد باشن و مرد باید کاری باشه و زن هم کمک حال 

من شوهرم فقط ی ماشنین و ی حقوق با ماهی ۴ تومن 

بعد از عقد افتاد ت شرکت نفت  کار سابقش خداروشکر زندگیمون زیر و رو شد 

ی دونه ماشین دیگ خریدیم قبلی رو داشتیم 

ارثیه کلونی دستمون اومد ت بورس هم سود زیادی داشتیم 

💜🫀
2706