2733
2734
عنوان

اونایی که سریال کره ای میبینن بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 489 بازدید | 87 پست
گابلین ، دوباره هجده سالگی ،مامان عصبانی ، دلقک تاجدار

مامان عصبانی رو دیدم فقط تو اینا...خیلی باحال بود

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به من دروغ بگو هم قشنگه

منشی کیم چشه هم خیلی قشنگه

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
2731
نسل خورشید تو مایه های سقوط برروی تو هست😅 همون ژانر کمدی عاشقانه اکشن اره گوداندینگه😍😅

پس همینو میبینممم😍😍

من نمیدونم تو تناسخ های بعدی قراره چی بشم ولی شاید همون حسرتی باشم که به دل میمونه؛شکوفه ای که قبل از شکفتن از سرما میمیره؛ رودی که هیچوقت به دریا نمیرسه و خشک میشه؛ شایدم باز یکی باشم که دوستت داره ولی نمیتونه داشته باشدت....کیدراما فقط کیدراما نیست یه سبک زندگیه:)
آره باهمن ،یه فیلم چند سال قبل باهم بازی کردن مذاکره اونم قشنگه

عه اونم کمدیه؟

به من دروغ بگو هم قشنگه منشی کیم چشه هم خیلی قشنگه

منشی کیم یه خورده صحنه هاش نسبت به سریالای دیگه بیشتره  

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند
منشی کیم یه خورده صحنه هاش نسبت به سریالای دیگه بیشتره    

اره

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
عزیزم اینو ندیدی انگار کلا فیلم کره ای ندیدی.تابحال بعد دیدن کلی فیلم کره ای رو دست فیلم پسران برترا ...

عه پس اینم میزارم تو اولویتتت...لامصب ادم دوس داره همرو ببینه ولی وقت نیس

از بخت بد عاشقت شدم ۲۰۱۴ ،اینم کمدیه ...من یکی یکی داره یادم میاد

وااای اینو دیدممم اصلا از همین جا عاشق بازیه جانگ هیوک شدممم خیلی نقش لی گان قشنگ بازی کرد....

وااای اینو دیدممم اصلا از همین جا عاشق بلزیه جانگ هیوک شدممم خیلی نقش لی گان قشنگ بازی کرد....

آره منم طرفدارشم

گریستن خوب نیست مگر بشود جوری گریست که چشم ها نفهمند
 به من دروغ بگو هم قشنگه منشی کیم چشه هم خیلی قشنگه

به من دوروغ بگو خیلی شنیدم تعریفشو...

منشی کیم چشه رو اومدم نگاه کنم کیفیت ۷۲۰ پیدا نکردم ...همش کیفیت های پایین بود

2706