2733
2739
عنوان

بچمو آوردم پیس خودم ولی...

| مشاهده متن کامل بحث + 11886 بازدید | 149 پست
پس چرا نگهش داشت؟؟ مرض داره بازور بچه رو از اول نگه میداره بعد خود حیوون وزن گاوش با بدن کبود برش،م ...

بچه شده ابزاری برا اذیت کردن همدیگه، دیگه نمیدونن اون موجود بی گناهو ماها میاریم پس باید پاش وایستیم 

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
هیچی نگو که حساس تر بشه همسرت. هندونه بزار ریر بغلش. بگو تو مهربونی کردی. گفتی بیاریمش. لطف کردی. بگ ...

بخدا همه کاری میکنم براش. کم نمیزارم براش ولی مردا وقتی بهونه میگیرن دیگه کسی حریفشون نیست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دور از جونت. الهی روزگاری ک‌من دارم سر دشمنام هم نیاد

نمیدونم من مجردم شاید احساسی حرف میزنم

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
2731
2738

شرایطت خ سخته ولی اگه مادر باشی طلاق میگیری میری کار میکنی کارگری میکنی بالاخره دخترتم میفهمه چ فداکاری در حقش کردی ی پیج اینستا بزن فالوررر جم کن کلییییی تبلیغات کن ی دنیا کار هست کارگری کن برو کارخونه ای چیزی مهرتم ی سکه هم تونستی بگیر از شوهرت اولت کمک بگیررر بالاخره تو ی قدم وردارز بقیش میاددددد بخدا راس میگم منم کمکت میکنم فالور جم کنی واسه خودت  با شرکت نازدونه پایین همکاری کن لباس بفروش نون کیک خونگی بپز راننده مدارس شو بهر حال میتونی بخدا میتونی بچت خ گناههه افسرده شده میفههمممممه😢😢

هر دو شون کتکش میزدن. هم باباش هم نامادریش . خودش دید بچه همیشه بدنش کبوده گفت بیاریمش

خدا لعنتش کنه بچه طفلی رو میزده😭😭😭خوبه شوهرت نمیافته بزنه دخترتو خیلی شرایطتت سخته خدا بهت رحم کنه 

وااااای خدای من‌ بمیرم واسش.جداشو ازش‌.بچت چه گناهی کرده‌.ماها باعث اومدنشون تو این دنیایم.چرا باید به خاطره راحتی جون خودمون ولشون کنیم‌😭😭😭😭

من هر روز وقتی چشامو باز میکنمو پسرمو میبینم.میگم خدایا شکرت بابت این سوپرایز قشنگت.خدایا دامن همه ی منتظرارو با این سوپرایزت سبز کن.میشه واسه سلامتی پسرم صلوات بفرستید💚💙💛🧡❤💜