2752
2734

سلام. ميخوام عمل كنم ولي اصلا دكتري نميشناسم تبريز. نه بد نه خوب. لطفا اونايي كه تجربه دارين راهنمايي كنيد🙏🌷

امضاي هركي رو ببينم نوشته برام صلوت بفرستين، تودلم براش ميفرستم. چرا وقعا تو ني ني سايت اينهمه صلوات مده🤷‍♀️. بعضي  وقتا واقعا خسته ميشم ولي دلم نمياد نفرستم. بعضي وقتا امضاهارم از ترسم نگاه نميكنم😐 
خواهرم تازه عمل کرده بینشو پیش پریناز کلاهی ،دخترخاله و پسرخاله ام پیش همین دکتر عمل کردن کارش خوبه ...

خيلي ممنون گلم. من بينيم استخواني غضروفي هست. يعني نوكش افتادس و غضروفيه. قسمت نوك بينيم و غضروفش فك كنم كار زياد داشته باشه. برا اونا چطور بود؟

امضاي هركي رو ببينم نوشته برام صلوت بفرستين، تودلم براش ميفرستم. چرا وقعا تو ني ني سايت اينهمه صلوات مده🤷‍♀️. بعضي  وقتا واقعا خسته ميشم ولي دلم نمياد نفرستم. بعضي وقتا امضاهارم از ترسم نگاه نميكنم😐 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خواهرم تازه عمل کرده بینشو پیش پریناز کلاهی ،دخترخاله و پسرخاله ام پیش همین دکتر عمل کردن کارش خو ...

ببخشيد قيمت حدودي شون چقدره؟ و اينكه پيج اينا دارن؟🙏🌷

اگه اشتباه نکنم با هزینه بیمارستان حدودا ۸ تومن اینا شد کلش ،ازمایش و عکس و بیمارستان و عمل ،و پیج ا ...

خيلي ممنون گلم. بله الان نت و اينستا زدم. فك ميكنم ولي فريناز كلاهي باشن. قيمتشون هم خوبه. البته برامن مشكل تنفسي نداشتن و قرينه بودن خيلي مهمه. 

سلام میترا جان خوبی؟ تونستی دکتر خوب پیدا کنی؟؟ من ۵ روز دیگه وقت عمل دارم پیش دکتر پریناز کلاهی خ ...

واي عزيزممممم 

سلام 

خوبي

ببخشيد من الان اومدم ني ني 

الان ديدم 

انشالله عمل كردي ب سلامتي؟؟؟ 

اگه ميتوني بيا و توضيح بده بهم 

بگو جطور. شد🙏🙏🌸🌸  

اتفاقا منم دوسه هفته پيش رفتم پيش پريناز كلاهي  ويزيت شدم 

ولي بخاطر كرونا اينا نرفتم فعلا  

مطبش تقريبا همه راضي بودن 

مخصوصا از نظر تنفسي ك من موردي نديدم 

اگه اومدي ممنون ميشم بياي و بگي جي شد و جيكار كردي 

منم درد به در دنبال دكترم🥰🥰 

واي عزيزممممم  سلام  خوبي ببخشيد من الان اومدم ني ني  الان ديدم  انشالله عم ...

سلام جانم 

بله من هفته ی گذشته عمل کردم فردا قراره برم بخیه ها رو بکشه وآتل رو ورداره .فعلا نمیدونم بینیم چه شکلی شده 

دکتر خودش بعد عمل وقتی من بیهوش بودم به مامانم گفته بینیم خیلی خوب شده 

خودم که از جلو نگاه میکنم سوراخ هاش تابه تاست و بزرگ و سر بالا دیده میشه . ولی خب الان برای نظر دادن خیلی خیلی زوده ...باید صبر کنم برای نتیجش

فقط اینو بگم پدرم دراومد وقتی به هوش اومدم کلی درد داشتم کبودیامم خیلی زیاد بود الان کمتر شده .صورتمم خیلی باد کرده 

از همه بدتر دارم از گلو درد میمیرم .الان بیدار شدم گلوم به شدت ملتهب شده اصلا نمیتونم حتی آب دهنمو قورت بدم 

همه میگن عمل بینی خیلی راحته ولی برا من خیلی سخت بود.با این حال به نظر من میارزه آدم ۱۰ روز درد و تحمل کنه و بعدش خوشگل بشه 😊الانم منتظرم دکتر راه تنفس بینیمو باز کنه تا از بینی نفس بکشم گلوم دیگه داغون شده 

فردا از مطب اومدم میام برات میگم چه شکلی شده بینیم ...

اینم بگم من فقط خواسته بودم ایرادای بینیمو برطرف کنه منتظر یه بینیه خیلی کوچیک نیستم .از خانم دکتر هم همه راضین ان شاله منم با دیدن نتیجش راضی میشم

سلام جانم  بله من هفته ی گذشته عمل کردم فردا قراره برم بخیه ها رو بکشه وآتل رو ورداره .فعلا نم ...

عزيزممممم 

خداروشكر عمل كردي راحت شدي 

انشالله بينيت هموني ميشه ك ميخواي 

خيلي ممنون جواب دادي🌸🌸 

واقعيتش من هنو رفتم سي تي اينا هنو نبردمم نشونش بدم بخاطر كرونا. شهرستانم. حالا تو انتخاب دكترم موندم  يني ميشه منم عمل كنم بسلامتي البته🥺 

هركي يه چيزي ميگه. گويا ناراضي هم داره. البته همه دكترا ناراضي دان ميدونم. حالا ب من گفت دي. ك ت اونمقع هم نميتونم صبر كنم. شما كي وقت گرفته بودي ك الان عمل شدي!؟ 

بينيت گوشتي بود!؟ ميگي تابه تا و ايناس خب شايد حالا بخاطر ورم و ايناس نگران نباش مخصوصا اگر گوشتي بوده. منم يه بيني طبيعي ميخوام و قوس ملايم  والبته نه سربالااااا. ولي اولويت براي من كلا مسئله تنفس هس. از اين خيلي ميترسم. 

ميدونم درد زياد داره بنظرم اصلا عمل راحتي نيس ولي خب منم نياز دارم الكي عمل نميكنم.  انشالله بسلامتي اين روزار ميگذره با صبر.  ب بعدش فك كنم. مهم بعدش هس ك انشالله كاملا راضي باشي☺️ 

ب من يكي دكتر زربن قبم رو هم گف من پيجش يكمي  ديدم خوشم نيومد نميدونم حالا 

شناختي رو ايشون و بقيه دكترا داري 

ممنون ميشم بگي اگر تونستي البته🌸🌸🙏🙏  

عزيزممممم  خداروشكر عمل كردي راحت شدي  انشالله بينيت هموني ميشه ك ميخواي  خيلي ممن ...

دكتر مسعود زرين قلم!؟🤦🏼‍♀️😅😅

عزيزممممم  خداروشكر عمل كردي راحت شدي  انشالله بينيت هموني ميشه ك ميخواي  خيلي ممن ...

خیلی ممنون عزیزم 

منم شهرستانم اومدم تبریز عمل کنم برم .من مهر وقت گرفته بودم برا ۲۲فروردین نوبت نوشت .

آره اتفاقا منم به خاطر انحرافو مشکل تنفسی که داشتم بعد بارداری هم داخلش گوشت اضافی آورده بود تصمیم به عمل گرفتم وگرنه که سال ها بود اون چماقو داشتم تحملش میکردم 😁

تو اون بیمارستانی که من عمل کردم سه تا دکتر عمل میکرد دکتر نایب .کلاهی وزرین قلم که هر سه تاشو تعریف میکردن .اینم بگم اونجا یه پرستار بود که دو روز بعد عمل من با دکتر نایب عمل داشت من فکر کردم اون با هر سه تاش آشناست با دکتر نایب رفته شاید کار خوب زیاد دیده ازش ..البته اینم بگم بینیه من استخوانی بود (به نظر خودم گوشتی هم بود)قوز داشت خیلی و به نظرم تخصص دکتر کلاهی تو این مدل بینی هاست..

هر چی دس دس کنی عملت دیر تر میفته .

خیلی ممنون عزیزم  منم شهرستانم اومدم تبریز عمل کنم برم .من مهر وقت گرفته بودم برا ۲۲فروردین نو ...

عزيزممممم 

خيلي خوب گفتي 

جامع و كامل 

چقدر مهربوني😘😘 

پس توهم مهر وقت گرفته بودي 

ولي من واقعا تا دي نميتونم اصلن اصلن صبركنم 

نميشه.... 

من كاراي زرين قبم رو ديدم خوشم نيومد نميدونم حالا. نايب رو هم نگاه ميكنم. برامنم استخواني غضروفي هس تقريبا. 

كلاهي ك فك كنم كلينيك آبان عمل مبكنه. 

انشالله بعدچن وقت هم دوباره خبر بده از خودت.  مرسي عزيزمممم🌸🌸

2706