2733
2734

فکر میکنییی پسرا دوس دختر ندارن 

ببین اکثرا پسرا دوس دختر یکی دیگه رو میگرن و بالعکس 

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به سلامتی اون رفیقـای که مجازیه اند اما یه جوری برات سنگ صبورن که هیچکدوم از رفیقای واقعیت به گرد پاشون هم نمی رسن 👭❤ @گیلاخه @هناسه۱۳۷۳  خدا جونم میشه یه کار خوب برا همسرم جور بشه الهی فدات بشم همیشه دستمو گرفتی اینبارم کمکمون کن 😢😢الهی تورو به بزرگیت قصم دلمو نشکن 😢

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم سوال دارم‌

نامزد من بهم دروغ گفته و رفته مسافرت و من بهش گفتم و با من بحث‌کرده و‌میگه‌ صلاح ندونستم بهت بگم

و با یه طچر داد عجیبی گفت حچصلتو ندارم و قطع کرد من قهرم از صبح چرا بعم پیام‌نداده

یعنی با فاصله گرفتن از اقایون بهمون جذب میشن😶😐

اقایون جواب بدن 😂😅

2728

نداشتم و دوست ندارم چون مور مورم میشه غیر ارادی😎

بالاخره فیلمنامه ها تکمیل شد یکی با نام سه داستان مارمولک محور و یکی به اسم بازی سرنوشت،داخل گوگل سرچ شودJust finished our multiple scripts which can be reviewed by searching their titles in google

با همین افکار مردها رو پر رو تر می کنید

خدایا شکرت به خاطر : ♡ زمین گردالی🌏، خانواده 👪، طبیعت🍃، یاد گرفتن و علم 📚، غذاهای خوش مزه 🍕، لباس ها👗، خوابیدن😴، رویاها🎈، خورشید 🌞، عشق💕، ماه و ستاره 🌒، خونه 🏡، تکنولوژی 💻، دوستا و آشناها 👭، لبخندهای خوشگل 😄 ... ! ♡
2738

بستگی به گذشته اون آقا داره

مثلا همسر من چون خودشون دوست دختر نداشتن براشون مهم بوده که همسر ایندش هم اهل دوستی نبوده باشه

البته الان اکثرا دارن دیگه قبل ازدواج 

بعضیا هم با اینکه خودشون اهل دوست دختر هستن مایلند طرف مقابل پاک وبدون سابقه باشه،یا بالعکس هم میشه

2706