2733
2734
عنوان

میشه ی ماه بدون اینکه پریود بشی تخمک گذاری اتفاق بیفته ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 61 پست
آره درک می کنم ولی ناراحتی نکن خدا به وقتش میده اینو مطمن باش 

اینا رو میگم باخودم ولی خیلی بهم ریختم خیلی 

به اثر صلوات هاتون اعتقاد دارم 😊برام یه دونه صلوات میفرستید خدا فرشته کوچولو بذاره تو دلم؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها دوماهه پریود نشدم  ۱۰ روز عقب انداختم آزمایشم منفی بود ولی بیست روز بعد از آزمایشمم پریود نشدم تازگی ازمایش تیروئید و پرولاکتین دادم   سونوام دوماه پیش دادم هیچ مشکلی نداشتم اصلا سابقه نداشته عقب بندازم

2731
شاید😕 من برای ماه بعد برنامه ریخته بودم😅

تست بده زود زود

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
من که امروز با تاخیر پریود شدم دارم از گریه خفه میشم دوسال و نیمه منتظرم دلم ترکید 

عزززیزم

الهی بگردم😘😘😘ان شالله ب زودی نی نی دار میشی منم دوساله نمیتونم اقدام کنم😕

عزززیزم الهی بگردم😘😘😘ان شالله ب زودی نی نی دار میشی منم دوساله نمیتونم اقدام کنم😕

ممنون عزیزم

چرا نمیتونی اقدام کنی؟ 

به اثر صلوات هاتون اعتقاد دارم 😊برام یه دونه صلوات میفرستید خدا فرشته کوچولو بذاره تو دلم؟ 
تیروئید کم کار داشتم اون خوب شد قندم و کلسترولم بالا بود اون اومده پاسین اسن ماه پری نشدم😐✋

یه سونو هم بده از بابت رحم تخمدان خیالت راحت شه

اخه دیروز و امروز موعدم بوداا امروز زعفرون دم کردم خوردم هی زدم ب زیرشکمم😐

😑😑😑😑خدایا

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
یه سونو هم بده از بابت رحم تخمدان خیالت راحت شه

اونم ک تنبلی گرفته بودم😐8 کیلو کم کردم و لاغر کردم منظم شده بود تا ماه پیش این ماهم علائمش رو دارم ولی خود پری رو ن😐همیشه دوسه روز قبل از پری سینه درد و درد زیر شکم الانم هی تیر میکشه ولی هیچی ک هیچی 

انقد اعصابم خورده

2706