2733
2734
عنوان

شما که باردارید از گوشی استفاده میکنید؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 448 بازدید | 22 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چند سال پیش پرسیدم تو صارم گفت اشکال نداره گوشی

چونکه انقدر امواج رادیویی و bts که مال موبایل و وای فای خودتون و همسایه ها تون دورتونه که اصلا یدونه موبایل اهمیت نداره 

پسر کوچکم ۱۸ هفته از تو دلم آسمانی شد . دلم شکست...😭😔
میگن ۳ماهه اول باید کمتراستفاده کنی من سربارداریه اولم کلاوای فای روقطع کرده بودم ولی سراین یکی واق ...

ضرر داره

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
2731
من چند سال پیش پرسیدم تو صارم گفت اشکال نداره گوشی چونکه انقدر امواج رادیویی و bts که مال موبایل ...

🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

یا راهی خواهم ساخت یا ساخی راهم آخ😅😄                         عاقل همه را به پشم خود بسپارد🙈
اره کارش خوبه  ولی اینجا کسی رعایت نمیکنه

این جا رو ولش کن خواهر جان 

این جا رو اصلا الگوی خودت قرار نده اصلا 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
این جا رو ولش کن خواهر جان  این جا رو اصلا الگوی خودت قرار نده اصلا

سعی خودمو میکنم😂

2738