2737
2734
عنوان

منم شدم عین جاریم،اوایل مسخره ش میکردم حالا شدم عین خودش

| مشاهده متن کامل بحث + 828 بازدید | 46 پست

به رفتارا . کاراش دقت نکن .دقت کنی مثل اون می شی...  

جاری منم مثل جاری تو فوق العاد حسود... همه کارای منم تقلید می کنه... به حدی که شوهرمم فهمیده یعنی انقدر تابلوعه...

بعد یه مدت احساس کردم دارم مثل اون میشم پس کشیدم سریع خودمو کنار به کاراش توجه نکردم .. حرص بی خودو نخوردم ..یعنی یه لحظه ناراحت میشم بعد میگم ولش کن تو سطحت بیشتر از این حرفاست که به این مسایل جزیی و بی اهمیت فکر کنی ...اون اصلا انقدر ارزش نداره و در حدم نیست که بهش فکر کنم...الان دیگه خودمم

عضویت در چالش کاهش وزن بامداد خمار                           قد164 وزن اولیه 75 وزن فعلی 73.100 وزن هدف 55🤗. شروع رژیم آبان۱۴۰۰🍂۱۴۰۰/۹/۵🏹هدف اول۷۰ ✅هدف دوم۶۶🔐هدف سوم۶۲🔐هدف چهارم۵۸🔐هدف پنجم۵۵🔐💃🏹برخی افراد می‌خواهند به تناسب اندام برسند. برخی آرزو می‌کنند که این اتفاق بیفتد. برخی آن را عملی می‌کنند.     
ببین من کلا طرز زندگی کردنو به خانواده شوهرم یاد دادم قبلا انگار مرده بودن  الان بیا ببین یادش ...

منم از این میسوزم

داهاتی بودن حالا آدم شدن

ناراحتم ناخواسته دومی حاملم،میدونی چرا؟چون‌میگم اونا بعدا یه کارهایی میکنن من اگه نکرده باشم دق میکنم

کلا حالم بده

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هرکی و هرچیو مسخره کنی همین دنیا سرت میاد متاسفانه 

🧿ماشاءالله لاحول ولا قوة الا بالله العلي العظيم 🧿می‌شه حتی اگه اعتقادی هم نداری واسم یه صلوات بفرستی؟ اگه سوره‌ای چیزی گذاشتم که بخونید بدونید باتوجه به معنیه که موثر می‌شه❤️
2728
یه جاری هم بعد من میخواد بیاذ نیومده درگیرم نکنه اون عروسیش از من سر تر باشه و این حرفا

باشه مثلاً الان فکر می‌کنی بقیه یادشونه عروسی تو چی گذشت؟ نه فقط همه یادشونه خودشون چی پوشیدن خیلی ها حتی اسم عروس هم یادشون نمیمونه.خودتو با این افکار پیر نکن

کمبود دارین هردو

باور کن من خانوادم سر تر هستن

حتی با ازدواجمون مخالف بودن گفتن اینا حد ما نیستن

من عاشق بودم خودم حواستم

الانم تو عذابم

ناراحتم‌ شدم عین همشون

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
باشه مثلاً الان فکر می‌کنی بقیه یادشونه عروسی تو چی گذشت؟ نه فقط همه یادشونه خودشون چی پوشیدن خیلی ه ...

عکس هام با گوشی گرفتن نگه داشتن

میدونی از کجا فعمیدم؟ماه پیش عید خواهرشوهرم بود ریز به ریز مدل دسته گل عقد و لباسم داشت ریز بع ریز

2738
واای دیگه تا این حد خدا دلتو آروم کنه ایشالا

اره

فک کن فقط علت نخواستنم اینه

چیکار کنم خوب بشم

باور کن من خانوادم سر تر هستن حتی با ازدواجمون مخالف بودن گفتن اینا حد ما نیستن من عاشق بودم خودم ...

چون تو اون محیط موندی روت تاثیر گذاشته

سعی کن ازشون فاصله بگیری کارایی که علاقه داریُ کنی به خودت بیشتر برسی

تا اعتماد بنفست زیاد شه و دیگه خودتو با بقیه مقایسه نکنی

#ایرانم💔((🌧️اومدو یادم داد تو💪بیشتره))

یه چی بگم عزیز 

باااور کن اونا نمیگن فلانی سرتر هست یا پایین تر از ماست 

اینا توی ذهن خودته 

منم ممکنه از یه لباس جاریم مثلا خوشم بیاد بگم برم مثل همونو بخرم برا خودم ...این حسادت نیست که عزیز ...بعضیها خوش سلیقه هستن ادم خوشش میاد یه چی میبینه میخره ...

البته برام پیش نیومده تا حالا ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
چون تو اون محیط موندی روت تاثیر گذاشته سعی کن ازشون فاصله بگیری کارایی که علاقه داریُ کنی به خودت ب ...

ارتباطم خیلی باهاشون کمع

اما اونا مدام زنگ میزنن فلان چیز کجا گرفتی

ببین من استکان دم دستیم تو خونه های اونا هم هست

اصلا نمیدونم چیکار کنم

خودمم خسته شدم از بس دنبال وسیله و لباس بهترم

یه چی بگم عزیز  باااور کن اونا نمیگن فلانی سرتر هست یا پایین تر از ماست  اینا توی ذهن خو ...

مامانمم همینو‌میگع

میگه‌خوش سلیقه ای واسه اینه

اما‌ لول اونا خیلی بالا رفته

یه دمپایی پام دیدن،گفتن دربیار پا کنیم،دفعه بعد پای دخترش بود

خسته م به خدا

مامانمم همینو‌میگع میگه‌خوش سلیقه ای واسه اینه اما‌ لول اونا خیلی بالا رفته یه دمپایی پام دیدن،گف ...

چرا از زندگیت لذت نمیبری ...اتفاقا باید خوشحال باشی که سلیقه ت خوبه ...اونا دوستدارن که میرن عین همونو میخرن 

اگه از شما بدشون میومد حتی از لباسات و ...هم بدشون میومد ...

سخت نگیر دنیا دو روزه ...

به بچه م فکرمیکنم،به حس بارداری ، حس شیر دادن به یه تیکه از وجودخودت و عشقت ، حس نفس کشیدن های ریز ریزش تو بغلم خیلی اوقات تو درونم حمل میکنم . با خودم میگم خدایا میشه من بچه خودم رو ببینم!  🌷   دوستان گلم این امضای من بود سالها ...بعد معجزه خدا رو دیدم دلتون خواست سر بزنید به تاپیک خاطره زایمانم ...امیدوارم خدا به هر کس دلش میخواد به حکمت و مصلحت خودش ببخشه...🥰
ارتباطم خیلی باهاشون کمع اما اونا مدام زنگ میزنن فلان چیز کجا گرفتی ببین من استکان دم دستیم تو خون ...

چقدر بیشعور و کم فهمن😐

واقعا تحمل همچین آدمایی سخته

یجوری غیر مسقیمانه هشون بفهمون که من بدم میاد یکی دقیقا از وسیله های من بخره

اگه خودتم یه مدت چیزایی که خریدیُ رو نکنی و هرچی خریدن هی بپرسی و بری از همون نوع بخری میفهمن چقدر نفرت انگیزه

#ایرانم💔((🌧️اومدو یادم داد تو💪بیشتره))
2706