2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلا اینکار رو نکن اجازه بده یه مدت از ورزشت بگذره خودش درست میشه، بجای آمپول و قرص که هزارتا عوارض ...

ببین الان درست شده فقط سر شونه هام کیچیک به نسبت بقیه اندامم میخواستم ببینم با آمپول میشه حجیم شد 

ببین الان درست شده فقط سر شونه هام کیچیک به نسبت بقیه اندامم میخواستم ببینم با آمپول میشه حجیم شد&nb ...

آی 😨😨

اثر انگشت ما ...از قلب‌هایی که لَمسشان کرده‌ایم ؛هیچ وقت پاک نمی ‌شود ...!                                                                    آنشرلی هستم با موهای مشکی  ...  عاشق کتاب ^_^                        عشق زیباست و حرمت دارد...

منم متاسفانه قوز دارم وهمین طور گودی کمر الانم خیلی مصمم که مشکل و حل کنم دیگه داره قوزم زیاد میشه باشگاهام که تعطیله ،به نطرتون از این پشت بندا هس تو اینستا تبلیغ میکنه rastghamatاز اونا بگیرم ببندم درس میشه

خدایا خودت راه درست و سر راهمون قرار بده 
2740
ببین الان درست شده فقط سر شونه هام کیچیک به نسبت بقیه اندامم میخواستم ببینم با آمپول میشه حجیم شد&nb ...

میشه ولی اولا که هزارجور آسیب به کبد و کلیه میزنه، دوما زیر نظر مربی باید باشه حتما تازه اگه مربیت با انصاف باشه و دلش به حال بدن و سلامتیت بسوزه، سوما اینکه الان که مرزها بسته‌ست و جنسای خارجی به سختی وارد میشه شما خیلی سخت میتونی اصلشو پیدا کنی، اکثرا تو بازار تقلبی هستش و اینکه نمیتونید تفاوتش رو تشخیص بدی

بازم اگر سلامتیت برات مهمه نکنی خیلی بهتره، ممکنه سالهای بعد عوارضش رو ببینی

طاقت بیاری خودش ماهیچه میسازه

با مربیت مشورت کن با پروتئین طبیعی و تغذیه و ویتامین درست میشه

منم متاسفانه قوز دارم وهمین طور گودی کمر الانم خیلی مصمم که مشکل و حل کنم دیگه داره قوزم زیاد میشه ب ...

تو خونه ورزش کن

ورزشهای قوز کمر خیلی سخت نیست اتفاقا

راحت ترینش هم اینه که برو به دیوار تکیه بده و سعی کن شونه هات رو بدی عقب

چند بار در روز اینکارو بکن

قوزبند اولش خوبه ولی بدن آدم چون خیلی راحت‌طلی هستش😁  واسه کج و کوله نشستن از لای قوزبند هم یه راهی پیدا میکنه

خودت سعی کن یاد بگیری درست بشینی خیلی بهتره