2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم دائم اقدام هستم   

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
2728
منم دو روز دیگه موعدمه ..دیروز و امروز بیبی میزنم یه هاله محو میفته .. نمیدونم حالا یعنی چی؟؟

انشالله که مامان شدی

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
منم تنبلی ۱ ساله اقدامم    

پریوداتون نامنظمه ؟من قبلا دو بار حامله شدم که یکیش هشت ماه زنده نموندو یکیش هم هفت هفته سقط شد .....تنبلی هم نداشتم قبلا اما چهار ماه پیش روز 12پریودی که رفتم سونو گفت پی سی او هستم ......پریودامم کاملا منظمه 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
2738
واسه بچه چندم

اگه خدا بهمون بده بچه اول 

منم دو روز دیگه موعدمه ..دیروز و امروز بیبی میزنم یه هاله محو میفته .. نمیدونم حالا یعنی چی؟؟

مبارکه ...عکسش بذار ..انشالله قسمت من و منتظرا 

توکه اخر گره رو باز میکنی پس چرا امروز و فردا میکنی                                   خدایا شکرت       الهی یک نظر تو کافیست تا دل بندگانت آرام و مطمعن باشد         
منم الان سه ماه شده اقدامم خبری نیست کم تحرکی اسپرم داره شوهرم 😢

میدونی منم الان به این نتیجه رسید شوهرم کمی کم تحرکی داره ولی میشه رفعش کرد

شبها کمپرس یخ بزاره رو بیضه هاش و کمی ماساژ بده ، بهش بگو تو دستشویی خودشو با آب سرد بشوره ،  نخود پخته بهش زیاد بده ، موز ، گردو و کشمش ، مغزیجات عرق کاسنی و خیلی چیزای دیگه که میتونه تو تحرکش کمک کنه ، تو نت بزن میاره

خداااااجوووونم بابت همه چیز شککککرت،عاشششقققتم
2706