2733
2734

یه کاربر بود من وقتی تاپیکاشو میخوندم اشکم درمیومد

خیلی ناراحت میشدم زنی که چندسال باشوهرش زندگی کرد وشوهرش واقعا عاشقش بود وهیچوقت براش هیچی کم نذاشته بود

زنه اول بیکار بوده بعدزنه استخدام میشه یه جای خوب ودرامدش خوبه ویه همکار مردش میگه ازت خوشم اومده اونم به شوهرش میگه باید توافقی طلاق بگیریم و عقیده داشت من خیانتی به شوهرم نکردم فقط از اون پسره چندتا زمین و... بعنوان ضمانت زده به نامم چندماه بعد طلاقم تضمین کنه منو میگیره

و ما عاشق همیم

همسرمم مشکل خودشه اونم بره دنبال زندگیش دیگه نمیخوامش

وچقدر مظلوم بودشوهرش

و چه ظالم بود و بی رحممممم زنه

قضاوت نمیکنم خدا میدونه

اما هروقت تاپیکاشو میبینم حس تهوع بهم دست میده

حتی میگفت دخترمم باید بدم شوهرم تا باشوهر ایندم راحت باشیم

از اونور میگفت دلم نیخواد شوهر فعلیم زن بگیره میدونم دخترم پیشش باشه زن نمیگیره بعد من حق نداره کسیو بخواد ولی من با اینکه مشکل نداریم ولی اونی که میخوادم از شوهرم بهتره پس طلاق میگیرم زن اون میشم

اربریشم دروغ نبود از اولین تاپیکاش تا الان همین موضوعه و راسته

تاپیکایی که بوی تعصب و افکار قجری میده

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی عکس پی پی بچشو گذاشته‌ بود گفته بود این طبیعیه یا ن🤮

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728

شاید از اول به همین نیت حرص دادن بقیه عضو شده و تامیک زده

اخرین ها همیشه یهویی میان......اخرین دیدار اخرین بوسه اخرین لبخند و .... اونوقت تو میمونی و یه دنیا دلتنگی... تا دیر نشده بهش بگو😔
2740
یکی عکس پی پی بچشو گذاشته‌ بود گفته بود این طبیعیه یا ن🤮

خب طفلی ترسیده😂😂

🥀عضوگروه رزقرمز🥀وزن شروع۹۶🥀تاریخ شروع۱۴۰۰.۴.۲۱🥀وزن هدف۷۵🥀قد۱۷۰🥀الهی ب امیدتو.لطفابم انگیزه بدین🥀
خاک تو سرش

خیلی دلم شکست از اون تاپیک وقتی میگفت شوهرم گفته خیلی هوس بازی ما که مشکلی نداریم ما که چیزی کم نداریم بخاطر بچه بمون

ولی میگفت نه اونی قراره بگیرتم خیلی بهتره 

2706