2733
2739
عنوان

باردارهستم دوقلوصبح خونریزی کردم درحدپریود دوتاش هم سقط شد؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1233 بازدید | 78 پست

واقعا اون طفل معصوما چه گناهی کردن؟!

مگه اونا وسیلن که هر موقع دلتون خواست باردار شین هر موقع دلتونو زد دعا کنین که سقط شن 

یکم ادم باشین خواهشن 

اگه شرایطشو ندارین و از شوهرتون شناخت ندارین 

اقدام نکنین 

خیلیا هستن ارزوشونه جای شما باشن 

واقعا نمیدونم بهتون چی بگم 

هر چقدم شرایطتتون سخت باشه اونا بچه های شمان 

وقتی اقدام میکنین یعنی باید هر شرایطی رو قبول کنین ⚠️

اگه هم نمیتونین که کلا بیخیال بچه بشین 

کنار شوهر جان حال دلم خوبه♡خدایا شکرت بخاطر همه چیییییی♥️👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیچاره بچت😔

نه بابا بچه بلاخره بزرگ میشه این بی لیاقتیا یادش میاد حسابی بی محلش میکنه اونوقت اینه که چشم به راه میمونه تااین بیاد بهش ختی یه سر بزنه

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
لیاقت مادر شدن نداشتی 

نه نداشتم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم
2731
بیچاره بچت😔

هیچکس جام نیست..داغونم

من هرگز از رحمت خدای مهربانم ناامید نمیشم.خداجانم اونی که الان این امضارو میخونه،به همه آرزوهاش برسون💜تا اینجا اومدی اگه دوست داشتی بهم بگو برات صلوات بفرستم

واقعا متاسفم برایه جامعه ناتوان و بی مسئولیت امروزی 

که جون یک بچه انقد براتون بی ارزشهدر حالی که خیلیا ارزوشونه که فقط بیبی چکشون مثبت بشه 

کنار شوهر جان حال دلم خوبه♡خدایا شکرت بخاطر همه چیییییی♥️👌
خوش به حالت...من چقد التماس خدا کردم سقط بشه..ولی نشد..الان چهارسالشه لحظه ای آرامش نداشتم از دستش.. ...

اینجاخانومامیان ماروبی رحم خطاب میکنن درحالیکه اگه شرایطمون خوب بود هیچوقت آرزوی مرگ بچه های خودمون رونمیکردیم من واقعا بریدم درحدی که میخواستم برم دادخواست طلاق بدم

2738
هیچکس جام نیست..داغونم

بچه چی داره جز شیطونی وشلوغی؟؟هه 

از من میپرسن چرا انقدر جدی هستی؟؟چرا انقدر بیحوصله وبیحالی؟؟چرا حوصله هیچیو نداری؟؟چرا مثل یه تیکه سنگی؟چرا هیچی نمیخندونتت؟؟چراانقدر مغروری؟؟.     باید بگم هر سنگی از اسمون خدا اومد خورد توسر من حالا که مقصر بودم چه نبودم هرچی بودم خداسریع تقاصشو گذاشت تو‌کاسم ولی مشکل میدونی کجا بود؟اینجابود اونایی که هرکاری باهام کردن هنوزم دارن عشقو حال میکنن. بخاطر اینه مثل یه تیکه سنگم اره من اینم یه تیکه سنگ بی احساس   کاربر ⬅️‌ @saramaman ➡️هستم☹️ترکوندنم🥺
وااا خانم شما حتما افسردگی داری ومشکل داری وگرنه هیچ کس به جگرگوشه خودش اینجوری نمیگه

کسی جام نیست...نمیتونم توضیح بدم...واقعا داغونم

نه نرفتم فعلا

خب شاید از استرس وناراحتی خون ریزی داشتی وهنوز بچه هات سالمن برو بیمارستان آمپول میزنن خون ریزیت قطع میشه ان شاالله که چیزی نیست

زنی از دیار لکستان😍😍😍//شو روژ،همنشین آه سردم//طبیبی نی بنیه مرحم ودردم//طبیب لش بیمارم تونی تو//بیا تا چوی اوسه آزا بگردم//
اینجاخانومامیان ماروبی رحم خطاب میکنن درحالیکه اگه شرایطمون خوب بود هیچوقت آرزوی مرگ بچه های خودمون ...

دقیقا..‌کسی چه میدونه من چه حالی داشتم وقتی این آرزو رو داشتم...

منم دوقلو باردار بودم هفته9رشد یکیش متوقف شد خودم و شوهرم اینقدر ناراحت بودیم و گریه میکردیم برای اینکه مطمئن بشیم رفتیم ی شهردیگه دوباره سونو دادم تاچندروز کلا تو خونه باهم حرف نمیزدیم

چجوری اینقدر راحت میتونی در مورد سقطشون بگی بخدا ی جورم شد

گر نگهدار من آنست که من میدانم...شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌹❤😍

فقط می تونم بگم قربون خدا برم شما شاید ندونید چرا ولی خودش می دونه

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2706