2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من شمارم اینه ۰۹۳۶۰۱۶۴۸۵۴

به به شمارتم که پخش شد.

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728
اگه درس خون بودن تو نی نی سایت وقتشون نمیگذروندن همین دانش اموزان عزیز

👌🏻👌🏻

شاید واقعا یکی مشکل داره میاد نی نی سایت 

نیاز داره ب‌ همدردی چون الان نصفشون دانش اموزن اگ توجه کنی و پر از درد و غم

متاسفانه ی جورایی میشه گف معتاد نی نی سایت شدن و این خیلی بده

2740
کاملا موافقم معلم بچه من در حد کتاب درس میده،بعد در حد تیزهوشان امتحان میگیره،بهش میگم چرا،میگه باید ...

واسش کتاب کار بگیر تو تقلب کنی مشکل حل میشه؟؟ به جای حل کردن مسئله صورت مسئله رو پاک نکنید

خدا به داد اینده برسه با یه مشت بچه بی سواد که دکتر و مهندسم میشن . قبلا کلاس میرفتن نتیجه ش بی سوادی یه عده بود الان که اینه خدا رحم کنه

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
واسش کتاب کار بگیر تو تقلب کنی مشکل حل میشه؟؟ به جای حل کردن مسئله صورت مسئله رو پاک نکنید

نه عزیزم پسر من کاملا تمام درساش رو حفظ حفظه،یه عالمه هم کتاب کمک درسی داره که باهاش کار میکنم،منظورم بی وجدانی معلمش بود که میخواد به زور برای خودش شاگرد جور کنه،یه جوری وانمود می‌کنه که پسر من عقبه از همه درصورتیکه هم گیرایی خیلی خوبی داره هم در سطح کتاب همه درسا رو کامل بلده

2706