2733
2739
عنوان

آمپول بتامتازون در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 6220 بازدید | 18 پست
سلام ببخشید شما امپولاتون را زدید منم چون دوتا زایمانم زودتر از موعد شده الان بهم دکتر گفته باید تو ...

دکترم اصلا چیزی بهم نگفت...ولی یه خانومی بهم گفت امکان داره لپ گلی بشی و احساس گر گرفتگی(درجه حرارت بدن بالا بره) داشته باشی

من وقتی زدم خیلی آبمیوه شیرین خوردم...آب سیب هویج فقط هویج کم استفاده کن...عسل و شیره انگور و...خلاصه هرچی چیز شیرین بود خوردم....بچه حرکاتش کم شده بود ولی متوقف نشد 

تنها چیزی که من با آمپول برام ایجاد شد خیلیییی گرمم شده بود و از زانو به پایین پاهام درد گرفته بود که دکتر بهم گفت کلسیم مصرف کنم

نگران نباش چیز خاصی نیست..

دکترم اصلا چیزی بهم نگفت...ولی یه خانومی بهم گفت امکان داره لپ گلی بشی و احساس گر گرفتگی(درجه حرارت ...

ممنون عزیزم. شیرینی زیاد نمیتونم بخورم قندم کمی بالاست. ولی چیزای دیگه میخورم تا تکوناش حفظ بشه

مامان وروجک ها👦🏼👧🏼👶🏼 خدایا شکرت که منو لایق مادر بودن دانستی و به آرزوم رسیدم بعد سختی های بسیار🙏🏼

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728