2733
2739
عنوان

ایا دروغ گفتن لازمه تو اینجور مواقع؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 51 پست
سلام اتفاقی دیدم تاپیکتو  چی‌شد؟ به کجا رسیدید؟

سلام . هیچی همچنان اصرار داره که نباید بهم دروغ میگفتی .گفتم تو رو به هر چی میپرستی قسم یه بار پیش خودت بگو من چه رفتاری کردم که اون ترسید و نگفت ؟ 

اینترنتی کفش سفارش داده بهش میگم چرا نظرمو نخواستی میگه مگه اون موقع که فلانی شما رو رسوند و غذا داد نظر منو خواستی؟ میگم اخه لعنتی اون موقع تو نبودی تو زندگیم 😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اها درست میگین پس نامزدت الکی شک کرده ولی شما هم نباید دعوت یه آدم غریبه رو قبول میکردین این روزا هی ...

همکارمون بود خیر سرش ۱۵ سال هم با اون دوستم همسایه بودن و رفت و امد داشتن 😭 خاک تو سرم ساده بازی در اوردم

فکر کن یه نفر سوم بودم بین دو تا دوست البته خانم و اقا . که همکار هامم بودن که اون اقا در حین راه شر ...

قضیه کباب تموم نشد!!؟؟. 

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
2731

ای بابا این آقا هنوز اون کباب لقمه رو ول نکرده 

به دوست خانمت بگو بیاد همه چیو براش تعریف کنه 

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
همکارمون بود خیر سرش ۱۵ سال هم با اون دوستم همسایه بودن و رفت و امد داشتن 😭 خاک تو سرم ساده بازی در ...

خودتو چرا داری می‌کشی.. بگو چیزیه ک شده و منم فکر نمی‌کردم مهم باشه.. دیگه از این ب بعد حواسم جمعه.. چقدرررررر کشش میدین

ویترین زندگی هرکس برا جلب مشتری زیبا چیده شده...قدر زندگیتونو بدونین،گول ویترین زندگی بقیه رو نخوریم.
اگر قبول داشت انقدر ذهنش درگیر اینکه با اون مرد رفتی بیرون یا نه نبود بدبین شده  اون مرتیکه ا ...

اگه من ریگی به کفشم بود هیچ وقت نمیومدم به نامزدم بگم فلانی جلوم شماره گرفته و بعدش برم پیش مهندس شرکت . نامزدم همه این حرفا رو قبول داره فقط میگه با رفتنت هم مشکل ندارم چرا راستشو نگفتی . گفتم تو عصبی بودی و داد بیداد میکردی منم ترسیدم ازت

2738
اره ولی هنوز کوتاه نیومده ‌. میگه چرا دروغ گفتی میگم خب تو عربده میکشیدی سر من که با اون دو تا رستور ...

آهان عزیزم شما رو یادم اومد .فکر کنم دنبال بهانه هست خوب دلیلی نداشته شما بگی اتفاق مهمی نبوده .اگر هم نشه هم خیری توش هست فک کنم شکاک و بدبینه

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
ای بابا این آقا هنوز اون کباب لقمه رو ول نکرده  به دوست خانمت بگو بیاد همه چیو براش تعریف کنه& ...

نامزدم خودش رفته رو در رو حرف زده با دوستم . دوستمم گفته اره ما رفتیم . اعصابمو ریخته بهم نه پیام میده نه زنگ میزنه 😭 میگه خیلی بد کردی بهم 

خودتو چرا داری می‌کشی.. بگو چیزیه ک شده و منم فکر نمی‌کردم مهم باشه.. دیگه از این ب بعد حواسم جمعه.. ...

نمیخواد بفهمه تو گذشته بوده . که من نفر سوم بودم و هیچ خطایی نکردم . نمیخواد بفهمه من از برخورد خودش ترسیدم و دروغ گفتم . 

میگه همش دروغت میاد جلو چشمم 😐 حتی رفته با اون دوستم رو در رو صحبت کرده تا بفهمه قضیه چی بوده

ببین این حساسیت از دوست داشتنه

اگه دوست نداشت انقدر مهم نبودی براش

به نام خداوند رنگین کمان...

چرا التماسش میکنی, شما هرچقدر الان اصرار کنی چیزی نبودی اون مطمئن تر میشه که چیزی بوده

یه مدت رهاش کن و دیگه هیچچ حرفی برا ثابت کردن بی گناهیت نزن

البته بعید هم میدونم حرف گوش بدی

عزیزم یه صلوات برا تعجیل فرج بفرست انشالله دعای امام زمان عج الله شامل حال همگی مون بشه
2706