2733
2734
عنوان

اونی که تو رویاهاته😍😍😍 و دوسش داری😉

| مشاهده متن کامل بحث + 2038 بازدید | 277 پست
چه امضای پرمهفوم و گنگی🤔👌

بلی بلی😆😆😆همه میگن

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خداییش پسره عجب شانسی داره  حالا ما تاپیک زدیم چرا کسی عاشق ما نمیشه  همه مسخرمون کردن گ ...

نمیدونم چی بگم..اما امیدوارم عشق دوطرفع رو تجربع کنین...

خدابزرگع..ازرحمتش غافل نشین..

وااااییی خدا تو دلیتو حفظ کنه، برای ماهم سخت بود ولی خب مدیریت کردیم تفاوت هامونو تا رسیدیم به اینجا ...

خوش بحالتون 

من كه ديگه دارم به جايي ميرسم كه ميگم ته خطه 

واقعا بريدم از همش جنگ اعصاب همش درگيري 

خيلي خستم 

شوهرم چيزي كه بايد باشه نيست 

ermi سابقم ٩٩/٧/١٥ بدليل شركت در مبحث سياسي تعليق شدم 😅 خدايا شكرت بابت نعمت مادر شدنم خودت مراقب تو دليم باش كه به سلامت بياد بغلم🥰
2731
اشتباه میکنی اینجوری تا اخرعمرت شرمنده دلتی.بروجلونترس هرچی بترسی بدترمیشی.قوی باش.

بعد ک نع بشنوم چطوری جواب دل شکستمو بدم؟؟

تو گفتی؟؟جواب نع شنیدی؟؟طاقت نع شنیدن داری؟؟؟

همع بم میگن بش بگو اما نمیتونم...غرورم چی میشع پ😑😑

منم یواشکی دوسش دارم... تو زندگی همه یه محمدی بوده یا هست... 😆

محمدا همه جا هستن🤣🤣🤣

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
خوش بحالتون  من كه ديگه دارم به جايي ميرسم كه ميگم ته خطه  واقعا بريدم از همش جنگ اعصاب ...

چجوریه مگه

🖤امیدم به اون بالاییه فقط 🖤                                                         ⚜به جز"مرگ" همه چیز دروغه!⚜
2740
یکی هس تو قلبم که هرشب واس اون مینویسمو اون خوابه

🥺🥺🥺🥺

بعد ک نع بشنوم چطوری جواب دل شکستمو بدم؟؟ تو گفتی؟؟جواب نع شنیدی؟؟طاقت نع شنیدن داری؟؟؟ همع بم ...

منم مغرورم ولجباز.

اره بهش گفتم.اولش نه داد.ولی یکاری کردم که دوسم داشته باشه.نمیخواشرمنده دلم بشم.فوقش بگه نه.دیگه دلت پی اون نمیره.مطمعن باش

میخوام....بفهمن پادشاهه منم ،بپا که زیرپام فشارت ندم👎،میخوام همه اونا که ذهنشون نجسه ببازن،میخوام پره رقص باشه اصلامجلس جنازم.....اری تشرکافی نیست،گاهی برای خراب کردن هیولای خودساخته توپ ها اتش لازم است،وبرای خاموش کردن اتش خودسوزانده سیل ها اشک،گرجهنم میروی مردانه روووو.......👎👎👎
منم مغرورم ولجباز. اره بهش گفتم.اولش نه داد.ولی یکاری کردم که دوسم داشته باشه.نمیخواشرمنده دلم بشم. ...

موافقم خیلی💫

2706