2737
2734
خب دختر خوب با ۹۰۰ برو بریانک خونه بخر دیگه. ۱۰۰ تومنم رهن بده مستاجر بشینه. بریانک ساعتی قیمتش داره ...

میگم اینجاها دیگه رشدی ندارن ولی به قول خودت مثلا پرند منروش بیاد دوبرابر میشه 

متری چنده حدودا؟

الان واحد من ۷۵ متره . قیمتش حدودا ۴۰۰ شده. دو ماه پیش قیمتش ۶۰۰ شده بود نفروختم منتظر متروش هستم که عید میاد..... اگر خواستی میتونی به جای بریانک ، دو تا واحد توی کوزو پرند بخری. .. پس یا بریانک بخر یا ۲ تا واحد توی کوزو بخر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم اینجاها دیگه رشدی ندارن ولی به قول خودت مثلا پرند منروش بیاد دوبرابر میشه 

آره اگر قصدت سرمایه گذاریه دوتا پرند بخر سود خوبی میکنی. بعدش بفروش یه واحد خوب تهران بخر. متروش بیاد گرون بشه باید سریع بفروشی .....چون دیر بجنبی باز افت میکنه..من میخوام متروش بیاد بفروشم تهران بخرم توش زندگی کنم. 

2731

[QUOTE=173414663]مرسی از راهنماییت عزیزم فقط یه سوال اینا یعنی پرند همون 

ببین فکر کنم فاز ۳ به بعد مسکن مهر هستن. فاز ۵ و ۶ رو فقط میشناسم که مسکن مهر هست ‌ تو سعی کن فاز ۵ بخری... ۶ هم رو به رشده . اما بازم از املاکی هاش بپرس بگو فاز ۵ بخرم یا ۶ . واحد من فاز ۵ هست که گرون تر از فاز ۶ هست.اما ۶ رو به رشده

خودتون تهران ساکنی الان؟؟ کدوم منطقه اید؟؟؟ اگر پرند رو نمیشناسی به من قبل از خرید واحد پیام بده. املاکی هاش واحد گرون بهت نندازن. تو سعی کن ارزونشو بخری الان قیمتاش پایین کشیده . گرون بهت نندازن

2740
الان واحد من ۷۵ متره . قیمتش حدودا ۴۰۰ شده. دو ماه پیش قیمتش ۶۰۰ شده بود نفروختم منتظر متروش هستم که ...

یعنی از ۲ ماه پیش تا الان ۲۰۰ افت قیمت داشته ؟ چرا ؟ خونه که افزایشی بوده

یعنی از ۲ ماه پیش تا الان ۲۰۰ افت قیمت داشته ؟ چرا ؟ خونه که افزایشی بوده

آره پرند کم شده بخاطر مسایل سیاسی و بایدن و املاکی های دزد و اینا. املاکی ها دارن ارزون از دست مردم در میارن ... عید با امدن متروش خیلی خوب میشه 

2706