2737
2739

ساعت ۳ نصف شب شماهای عاشق معشوق متاهل باید الان تو بغل عشقتون باشید و بخوابید 

الان اینجا چه میکنید با گوشی؟

چرا تو بغل عشقتون نیستین؟ 

همسرتون بهتون گیر نمیده؟

نمیگه چرا بغل من نیستی؟

خودتون دلتون له له نمیزنه برا بغلش؟

هرکی خواست جواب بده هرکس ن لطفا توهین نکنه که جرا اینجور سوالی میپرسیم

راستی یه سوال دیگه واقعا بهترین مکان دنیا و ارامش بخش ترین مکان بغل عشق جانه؟

هرکدوم از سوالارو خواستید جواب بدین

جواب خنده دار از دیگران داشتید بگید نصف شبی شادشیم

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بنده یک عدد مجرد هستم 

که بیخوابی زده به سرم 

اگر روزگاری ، شأن و مقامت پائین آمد نا امید مشو ، زیرا آفتاب هر روز هنگام غروب پائین میرود تا بامداد روز دیگر بالا بیاید.                                                                                                                                          ناشناس👈https://harfeto.timefriend.net/17065894092696
2731
2738
2706