2733
2734
عنوان

غذای حرم امام رضا(ع)

| مشاهده متن کامل بحث + 487 بازدید | 57 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دلم واسته غذای محرم تنگ شده خدامیشه کرونا بره دوباره صدای دسته هابیادخدایاکرونانابودبشه

وای کاش

اغااااا منظورم از بنگ(بنگ بنگ تفنگه) اهل دلا اشتباه نگیرید😁 یاشایدم بگیرید🤭🍀🍀🍀🍀🍃🍃🍃
من خودم ساکن مشهدم کارمند هتلم یکی از مهمونا بهم کادو داد ژتونشو دوتا بود محل کارمم کنار حرمه البته ...

به به خوشبحالتوووون ببین اسم من زهراست تروخدا رفتی حرم حتی از دور از سرکارتم بگی عب نداره باز فاصلت از من ک بیشتر نمیشه بهش بگوووو لطفا حاجت منو بده یه معجزه کنه.... اگ ممکنه بگووو خودش ازمشهدواسطه بشه برام بگو ها بهش اینارو.... میخوام پیش امام رضا باشم.... خودش میدونه من چی میخوام 😪 تو کمم بگی عب نداره فقط بگو....... 

🦋🦄یاضامن آهو🦄🦋 
2738

عزیزم اپ رضوان رو فقط باید تو حرم باشی و قرعه کشی شه مکان یاب باز کنی دنگ و فنگ داره، خادم به ما گفت پیامک بزنین به سامانه ی رضوان حتی وقتی تو شهر خودتون هستین هر سه روز یبار بزنین تا اسمتون دربیاد خودشم گفت تا چند ماه هم اون کدتون که بهتون میدن اعتبار داره و میتونین تا اون موقع بیاین کارت ملی بدین برین مهمانسرا

به به خوشبحالتوووون ببین اسم من زهراست تروخدا رفتی حرم حتی از دور از سرکارتم بگی عب نداره باز فاصلت ...

عزیزم الان بخاطر کرونا هتل تعطیل شده متاسفانه 

ولی چشم رفتم حرم حتما میگم خیلی از نینی سایتیها سفارش کردن ولی اسم همشونو فراموش کردم رفتم برا همه نینی سایتیها  دعا میکنم🌹🌹

زن باید تمیز باشه همیشه غذاش رو گاز باشه خونش بوی گل بده عطر تنش تو خونه بپیچه.تا مثل من دلبر اقاش باشه.اسم کاربریمم تیکه کلام شوهرمه.