2737
2739

پسرم حساسیت ب پروتئین گاوی داره ن کاملا رعایت میکنم رژیم خیلی سختی گرفتم  کم کم متوحه شدم ب گوجه ورب حساسه واسهال میشه منم دیگه لب نزدم وبرای قطع اسهالش شیرخشک آل ۱۱۰میدم تازگیا فهمیدم بر پایه شیرگاوه ودیگه ندادم دوروز پپتی جونیور میدم امشب خون دفع کرد خیییلی نگرانم یعنی پپتی جونیور بهش نمیسازه😳😳😳

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
آلرژی به طریق های متفاوتی خودشو نشون میده که یکی از اونا حالت چرکی و ژله ای گرفتن مدفوع بچه یا دیدن ...

بخدا من رژیم سختی گرفتم خودمم تعجب کردم ک یهو اسهال شد تعداد دفعش کم شده بود ک دیدم خون دفع کرد الان ۵ماهو۱۴روزشه نزدیک ب ۵۰روزه لعاب برنج میدم گاهی برنجو له میکنم میدم الانم داشتم برنج بهش میدادم یعنی میشه بخاطره این باشه؟

همین شیرو دکتر گفت بدم آخه

یبار دیگه برو پیشش معمولا چندتا عوص میکنن یا یکی بهش بسازه پسر منم به پرتوئین گاوی حساسیت داشت ولی خودم شیر میدادم بهش یه سال رژیم سفت و سختی گرفتم

متأسفانه بیشتر مردم «تحمل کردن» را آسان‌تر از «تغییر دادن» می‌پندارند ...

ببین حواهر من بدترین و حاد ترن نوع آلرژی رو داشت که تا جایی که ۳ماهگی بستری شد و خدا دوباره بهمون برش گردوند اول ازهمه تینکه اگه شیر خودتو میدی باید دستت بیاد بچت به چی حساسیت داره خواهر من حتی به برنج هم حساس بود

یبار دیگه برو پیشش معمولا چندتا عوص میکنن یا یکی بهش بسازه پسر منم به پرتوئین گاوی حساسیت داشت ولی خ ...

بعد چه مدت خوب شد؟

چیا میخوردی؟ آره فردا نوبت داره 

از بس گریه کردم خوده پسرمم نگام میکرد گریه میکرد😢😢😢😢😢😢

ببین حواهر من بدترین و حاد ترن نوع آلرژی رو داشت که تا جایی که ۳ماهگی بستری شد و خدا دوباره بهمون بر ...

یعنی بعد۵۰روز تازه حساسیت ب برنج نشون داده؟

خواهرت چطور میشد مگه؟الان خوبه خداروشکر