2737
2734
عنوان

بچه شیطون فامیلو ادب کردم😎😈

| مشاهده متن کامل بحث + 802 بازدید | 80 پست
کاش بچم عین بچه تو بشه😐

بخدا طفلک صداش درنمیاد مظلومه ولی خیلی دلم شکست واقعا ناراحت شدم انگار خوردم‌‌ کردن

پسرم عاشقتمم😘 پسر دومم توراهه😍 برای سلامتیش صلوات مهمونم کن دوست خوبم🌹
آخ گفتی  همش دعا میکنم بچم اروم و ساکت باشه😐

همش بستگی به تربیت و رفتار والدین داره هیچ کس نیست بگه بچه من شلوغ بچه من شیطون یا اذیت کنه باید از دید طرافیان دید چه جوریه.همه میگن بچه من ارومه ولی واویلا بیا و ببین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بخدا طفلک صداش درنمیاد مظلومه ولی خیلی دلم شکست واقعا ناراحت شدم انگار خوردم‌‌ کردن

بعضی میزبانا هم بیخودی ب بچه گیر میدن😐

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂
2728
همش بستگی به تربیت و رفتار والدین داره هیچ کس نیست بگه بچه من شلوغ بچه من شیطون یا اذیت کنه باید از ...

من ارومم ولی شوهرم و خانواده شوهرم کلا پر سر و صداعن😑😐

ته دیگ ماکارونی سابقم😊 ۵ سال واژینیسموس بودم😐 و بالاخره درمان شدم. خوشحال میشم به کسایی ک مشکل منو دارن کمک کنم🙂
خدا کنه ولی خوب یه جا میخوندم شیطنت بچه نشونه زیادی عقلشه  

من دوس ندارم😐😑