2737
2734
عنوان

دختر من ۴ ساله عفونت ادراری داره خوب نمیشه یکی کمکم کنه لطفااااااا

| مشاهده متن کامل بحث + 4930 بازدید | 83 پست
علایمش بوی تند ادرار هست و تند تند دستشویی می‌ره 

سوزش هم داره؟

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم بتادین برای بجه خوب نیست  واژن رو خشک میکنه و سوزش میاره برای خانمهام فقط برای عفونت تریک ...

اره اینم هست دقیقا ولی من ۹سال نبودم بزرگتربودم حتما ۱۵میشدم بخاطر عفونت دردپهلوهام دکتربهم گفته بود خوب بود ولی بدیش خشکی

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2728
اره اینم هست دقیقا ولی من ۹سال نبودم بزرگتربودم حتما ۱۵میشدم بخاطر عفونت دردپهلوهام دکتربهم گفته بود ...

شما بزرگتر بودی 

این بچه ۴ سالس 

در کل برای شما هم نباید تجویز میشده

پروردگارا مرا بخودم وامگذار🌸
2738
شما بزرگتر بودی  این بچه ۴ سالس  در کل برای شما هم نباید تجویز میشده

۹سالشه. استفاده من طولانی نبود 

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
شما بزرگتر بودی  این بچه ۴ سالس  در کل برای شما هم نباید تجویز میشده

نه عزیزم بچه اسی۹ساله ست

من یک دختر چادریم،چادرم مشکیه.ولی تمام لباسهای خونگیم صورتیه...من یک دختر محجبه ام،خنده هام توی خیابون بلند نیست ولی  فضای خونه پر از خنده های شاد منه...چادرم مشکیه ولی دل مرده نیستم...من محجبه ای دلشادم،چون خدا رو دارم...خداجونم ممنونم که دارمت،خدایا شکرت🤲😍 سلامتی وظهور امام زمان صلوات(اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم)
2706