2733
2734

من چهره خوبی دارم ..یعنی معمولی روبه خوبه ..هیچ عیب و ایرادی تو چهرم ندارم .بجز دماغم یخورده بزرگه😐

ولی نه در حدی که خیلی ضایع باشه.

قبلا هم همیشه خونواده شوهرم به هر بهانه ای یاداوری میکردن که دماغت بزرگه!وهمیشه مسخره میکردن و دست مینداختن .ولی از وقتی دخترم دنیا اومده هروقت منو میبینن شروع میکنن ریز به ریز قیافه دخترمو تحلیل و بررسی کردن!

سفیدیش به ما رفته! ابروهاش به باباش رفته .دهنش به عمش رفته!🙂چشاش به پدربزرگش رفته! همه چیش خوبه  بجز دماغش بعد قش قش میخندن میگن دماااااغش به تو رفته طفلی کاش همون دماغشم بتو نمیرفت!

درصورتی که دخترمن چشما و مژه های فرش به خودم رفته 

حالا واسه من ظاهربچم مهم نیس مهم ادب و شخصیتشه.ولی اینا دیگه بدجور رو مخمن

بچه جاریمم اینطوره

همش میگن به عمش رفته 😂😂

ولی به نظر من که کپی مامانشه

متاهل هستم و خوشبخت ...لطفا لطفا برای بچه دار شدنم صلوات بفرستید❤️❤️❤️تیکر بارداری الکیه فقط چون دوسش دارم گذاشتم تا نگاش کنم و ذوق کنم حتی شده الکی😍

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

هیچی نگو بچه منم فکر میکردن شبیه اوناس، بزرگ شده خودش جلوی همه میگه من کپی مامانم هستم😁

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

نه میخوای بسوزه بگو خداروشکر سیرتش به شما نرفته باید رو فرهنگشم خیلی کار کنم تحت تاثیر شما بی فرهنگ نشه

اگر هدفت ماه باشد، حتی اگر به آن نرسی؛ جایگاهت در میان ستارگان خواهد بود.... 
خب اونام میگن همه چیش خوشگله جز دماغش ک بمن رفته😐

دفعه دیگه گفتن تو هم بگو خداروشکر که ظاهرش شبیه شما شد و اخلاق و رفتار و ادب و شخصیتش شبیه مامانش

خبر دارى كه شهرى روى لبخند تو شاعر شد؟چرا اينگونه، كافرگونه، بى رحمانه ميخندى...؟!🌹🥀
2706