2733
2734
عنوان

کسی بوده ک شب بره قبرستون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 4682 بازدید | 146 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من علم جواب دادن ب این سوالو ندارم اما تااونجاییکه میدونم بالاخره مرده ها اتفاقات کنار قبرشون رو متو ...

با حرفاتون یاد یه چیزی افتادم ما یه چنتا کلون گذاشته بودیم کنار مزار مامانم همون شب مامانم اومد به خوابم دیدم با ناراحتی یه نقطه خیره شده صبش فهمیدم گلدونا رو دزدین . واقعا اینکه میگن مرده ها خیلی آگاهن درست میگن

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
2731
عزیزم نزدیک تر از همسر که به آدم کسی نیست.. خداوند مادرتون رو رحمت کنه🙏🙏🙏🌹🌹🌹

ممنون عزیزم   

جای بعضی از ادما در زندگی      پر نمی شود       زخم میشود       و تا ابد می ماند                      مثل جای خالی مادر💔
با حرفاتون یاد یه چیزی افتادم ما یه چنتا کلون گذاشته بودیم کنار مزار مامانم همون شب مامانم اومد به خ ...

گلدون منظورمه

عزیزم اسم فیلمنواشتباه گفتی شبانه های ورونیکا میشه موضوعشوبگی؟

ناقلا گوگل کردی😂😂😂👍👏👏👏👏

همینطوره اشتباه کردم😌😌 تازه کلی به مغزم فشغ آوردم که اسمش رو بگم😌😂😂 

در مورد دختر خبرنگاریست که فریب میخوره و جذب رسانه های اونور میشه و بهشون اطلاعات میفروشه

2738
کراهت داره مگه اینکه شب اول قبر میت بمونیم بالا سرش ، اما من و دختر دایی هام شب اول قبر مادر  ب ...

من نداشتن برم مامانمو ببینم باهاش خداحافظی نکردم همین منو خیلی میرنجونه  

مگه دس خودشونه

عزیزم یه کتاب معرفی کنم میخونیش؟

کتاب آنسوی مرگ، مال یک نویسنده ایرانی هست.. حتما بخر بخونش اگر کنجکاوی... خیلی کتاب جذابیه تواین رابطه، قشنگ میفهمی دور و برت چه اتفاقات ماورایی وجود داره ک ازشون بی خبری

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
مگه نمیگن وقتی کسی فوت میکنه روح ازبدن خارج میشه وبه یه عالم دیگه میره پس دیگه ارتباطی باجسم وقبرندا ...

خب لابد همون حوالی میاد یه سر بزنه

نه عزیزم گوگل نکردم شماگوگلت پیشرفته نیست عزیزم درموردپیاده روی اربعینه که لوکیشناش توسه تاکشور عراق وایران وفرانسه هست من حتما کاره ای هستم که اینطور اطلاع دارم کمتر مردموفریب بده

بچه ها ترس از مرده به اعمال اون مرده هم ربط داره اگه مرده آدم خوبی باشه واقعا هیچ ترسی نداره، اما اگ ...

خب عزیزم حرف من یه چیز دیگه اس .همینجور ک میرفتم جلوم نگاه کردم یهو فضا انگار سنگین شد حس کردم یه نیرویی جلوم گرفت نزاشت بیشتر برم .با اینکه آدم ترسویی نیستم و از مرگم نمی‌ترسم 

2706