2733
2734

چند سال شهری ک بیست ساعت از خونشون فاصله داشت دانشگاه دولتی قبول شد و اول ترم میرفت و آخر ترم برمی‌گشت.. پول چندانی هم خونوادش بهش نمیدادن.. ولی یه وام دانشجویی می‌گرفت اخرا هم کار دانشجویی می‌کرد و بلاخره یه جوری می‌چرخوند...بعد از دانشگاه طرح‌ش رفت یه شهری ب فاصله سه ساعت از خونشون دور و اونجا تو یه خوابگاه داغون ب گفته خودش لونه مرغ ک از کف آشپزخونه اش فاضلاب میومد بالا دوسال تقریبا اونجا بود تا اینکه طرحش تموم میشه و تو اون شهر هم با پسری آشنا میشه ب قصد ازدواج خانوادش ردش کردن پسرو چون نه تحصیلات داشت نه کار و نه خونه..... 

قصه شب

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

و اینکه قلیونی سبزه.. دیپلم بیکار... یه همچنین پسری بود اما پسره اون چند وقتی ک. اونجا بود تونست مخشو بزنه و برخلاف همه بهش محبت می‌کرد.. اونم وابستش شد و حتی بعد از اینکه کارش اونجا تموم شد و برگشت شهرشون باااش در ارتباط بود تا پسره وضعش خوی بشه بیاد خاستگاری دوباره 

لحاف و تخمه بیارم 😜

تو لحافم تخمه بود بد نبود🤣

چشم به فردا دوختم شاید از من ما بشه                            گره دلتنگیام با دستای تو وا بشه.....                                *********************************                     نه جونمو بگیر نه پای من بمیر منو همیشه زندگی زده          صدا اگه صداست خدا همون خداست چرا همیشه حال ما بده .....تو فرصت کمت نفس کشیدمت که زندگیمو زیر و رو کنم....بخاطر خودم شبیه تو شدم که آرزوتو آرزو کنم😔                     
2738

تو اون مدتی ک با پسره بود هم یکی از فامیلای دختر ک وعضش خیلی خوب بود و اگر تا قبل از عاشق شدنش میومد خاستگاریش با سر قبولش می‌کرد چون ظاهرش و اخلاقش هم اوکی بود اومده بود خاستگاریش.. و دختر هم. بزور گریه و کتک و فحشای ک از خانوادش خورد ردش کرد بخاطر عشقش.. بلاخره ک دختر بیکار شد و برگشت شهرشون بعد از چند ماه بیکاری و دوری از پسره... پسره هم رفت سرکار و سرش گرم شد و کم کم با دختره رابطشو سرد کرد و فاصله گرفت دختره هم چون هم بیکار شده بود هم عشقش رهاش کرد.. هم خانوادش مدام دعواش می‌کردن دنبال یه راه چاره ای می‌گشت 

2706