2737
2734
عنوان

وای بچه ها بیاین😱😱😱😱😱😱

| مشاهده متن کامل بحث + 831 بازدید | 58 پست

😲😲😲😲😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

باز خوبه شوهرت بهت چیزی نگفته

شوهر من بود کلی حرف بارم میکرد که مقصر تویی

چرا شمارتو گذاشتی😐😐😐

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتی اونایی هم که خودشون چیزی واسه فروش میزارن

بیشترشون دروغه

من چن بار رفتم چیزیو بپرسم 

گفتن واتساپ پیام بده تا عکسای بیشتری برات بسندم

چیه که شمارمو داشته باشن

منم یا کلا دیگه ج ندادم

یا گفتم همینجا عکسو بسندین

واقعا جامعه پرشده از این مریضا

شکستم .... آنقدر آھسته که صدای شکستنم  کسی  را آزار نداد...صدای شکستنم را فقط دیوارھای اتاقم شنیدند...صدای شکستنم را قلم و کاغذ شنیدند‘ و شعــر پس  دادند ... صدای شکستنم را خدا شنید و سکوت جواب داد...می دانی؟  فقط بغض میکنم ..این سخت تر از ھرچیزست بغض داشته باشی و بخندی .... خیالت راحت! از درون شکستم ...صدای شکستنم را ھیچ کـس نفھمید💔
2731
منم میخوام طلا بگیرم برا آینده بچه بنظرت سکه بخرم یا سرویس طلا یا طلا آب شده؟ بعدا بفروشم اونوقت&nb ...

خبر بارداریتو دادی؟

خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد  وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است..
خبر بارداریتو دادی؟

نه دیگه گفتم که سونو ۲۸هفته بدم بعد 

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
ههههه چیییی 😐 از قصد زدی نه 😉 خودت میدونی معنی کفش با جعبه ینی چی

مگه معنی بدی داره؟

لطفا برای سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید که ایندفعه سالم بغل بگیرمش😘من همون کاربر فقط طلاقم قول دادم بهتون اگه باردار شدم دیگه طلاقتون ندم🤪🤪🤪
2738
منم دوتا کفش داشتم برام تنگ بودن دادم پسرم برام بزنه تو دیوار آگهی برام زده بود کفش با جعبه کلی مزاح ...

کفش با جعبه یعنی مکان درم  و.نده ام 😐😐

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
😲😲😲😲😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 باز خوبه شوهرت بهت چیزی نگفته شوهر من بود کلی حرف بارم میکرد که مقص ...

همین یدفعه یکی مزاحم من شد بابام می گفت مقصر تویی 😐حالا اصلا به من چه همین جوری شماره رو پیدا کرده بود

من یه زن فمنیستم و به فمنیست بودنمم بع شدت افتخار می کنم ازادی و برابر حق همه انسان هاستبرای بحث و دعوا نیومد و معتقدم نظر هرکسی تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه برای خودش قابل احترامه البته تا وقتی که به جامعه ضرر نزنه توی تاپیکای کتاب و فیلم و اطلاعات پزشکی [درحددانشجو]می تونم کمک کنم♥
 آره آگهی کفش با جعبه تو دیوار یعنی هرزه شب خواب با مکان

وای من نمیدونستم🤣🤣