2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره توقران اومده 

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2731
خیلی معذرت میخوام ولی ببخشیدشمااول ی دکتراعصاب وروان بروحتمابای دوره سه ماهه اگه خوب نشدی بعدسراغ جا ...

👏👏

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
2740

عزیرم سرکارمون گذاشتی دم شبی میخای ماروبترسونی مثلا😏زهی خیال باطل🙌

💔همسرم💔جای توزیرخروارهاخاک نیست بلکه کنارمن هست کنارمنی ک عاشقانه تورودوست داشتم ودوست دارم و دوست خواهم داشت😔        💔همه کسم💔توازپیشم پرکشیدی ورفتی واکنون من ماندم و آینده ای پرازدرد😔
خیلی معذرت میخوام ولی ببخشیدشمااول ی دکتراعصاب وروان بروحتمابای دوره سه ماهه اگه خوب نشدی بعدسراغ جا ...

چرا همش فکر میکنید مال اعصابه؟جن واقعا وجود داره منم این حالات را تجربه کردم روانشناس هم رفتم ولی فایده نداشت ما خونه امون واقعا جن داره

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

با قاطعیت میگم نه.

نمیدونم چقدر با هورمونهایی که مغز سبب ترشح اونهاست اشنا هستید ، مثل هورمونهای جنسی که به دستور مغز ترشح میشه
یه دسته هورمون هستن که بهشون میگیم هورمونهای توهم زا، یکی از قسمتهای مغز مسئول ترشحش هست. این هورمونها گاهی طبیعی ترشح میشن، به میزان کم، گاهی با تلقین فرد به خودش بیشتر ترشح میشه، به این شکل که تنهاست شرایط ترشح این هورمون مهیا هست ،فرد به صورت مکرر به خودش تلقین میکنه که شاید چیزی دیگه ای هم اونجاست و این دست از تلقین ها باعث ترشح شدید این هورمونهای توهم زا میشه و کافیه همونموقع یک صدای تصادفی بیاد، مثلا صدای چکه کردن اب یا صدای رد شدن ماشین از خیابون، اینجاست که فرد فکر میکنه زوزه ی یک موجود نامریی رو شنیده ! این هورمونهای توهم زا خیلی قوی هستند اگه شرایط رو برای خودتون مهیا کنید اون قدر ترشح میشن که درخت جلوی شما شروع به سخن گفتن میکنه!

چرا همش فکر میکنید مال اعصابه؟جن واقعا وجود داره منم این حالات را تجربه کردم روانشناس هم رفتم ولی فا ...

اخه جن هاباشماچیکاردارن چراسراغ مانمیان😐

2706