2752
2734

تصور کنید که به اون دختر همه رنگ میاد ( لطفا نگید به هرکی یه رنگی میاد ) 

فقط میخواد باکلاس تر و تو چشم تر باشه 

و سنشم بالا نره 

تعداد رای : 26
نظرسنجی
مشکی پرکلاغی (موهای طبیعی طرف خرمایی)
9
34%
مو طبیعی خرمایی یا بور
7
26%
مو طبیعی خرمایی فقط از شونه به پایین یه رنگ ملایم و طبیعی
8
30%
رنگای شیک دیگه و متفاوت مثلا لایت بلوند یا کنفی
2
7%
شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
همشون قشنگه هركدوم سليقشه چون از نظر من الان همه چيز مده والا😂😂

اره دقیقا 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  
همش بستگي به صورتت و رنگ پوستت داره كه چي بهت مياد اشتباه نظر سنجي گذاشتي

خب به پوست گندمی چی میاد عزیزم 

چجوری عکس بزارم نظر بدین ؟؟؟؟؟ 

میدونی این چیزا بستگی به خودت داره مثلا من وقتی موهامو بلوند میکنم خیلی حس بدی پیدامیکنم چون حس میکنم موهامو اینرنگی کردم تا بقیه بهم نگاکنن بااینک متاهلم ولی وقتی موهامو یه رنگ تیره میکنم خیلی حال بهتری دارم حس خوبیه برای من ...اینچیزا یه چیز خیلی شخصیه مثل اینک بگی از نظر من پیزا بهتراز کوبیدس ..؟درحالی ک هرکسی متفاوت لذت میبره از چیزی