2737
2734
خب چطور شما فهمیدی این مشکلو؟ تو جکاپ کامل معلووم میشه؟ 

دکتر تیروئیدم وقتی حال روحیم رو بعد از فوت مامانم دید خودش تشخیص داد این تست رو بگیره و متاسفانه بالای صد بود

متخصص غدد بگی مینویسه برات

کاشکی دنیا یادش بره ما رو، نبینیم طلوع آفتاب رو
انتی تی پی او که خیلی بالابود. من سر بارداری اولم اصلا مشکل تیروئید نداشتم. چندسال گذشت کم کاری گرفت ...

دیگه فقط تی اس اج نهمه یا انتی تی گی او هم میگرفت؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
یادم نمیاد ولی خیلی بالا بود بابت اون قرص نداد. فقط نگران نباش هیچی نیست خیلیا مشکل دارن به سلامت زا ...

عزيزم هاشيموتو روي ذخيره تخمدان اثرميذاره؟مجردم وحالاحالاها امكان بارداري نيست خيلي نگرانشم

به وصالت،كه مراطاقت هجران تونيست💔مياد يه روزي كه من وتو مابشيم💞
هیچ مشکلی نیست چند ماهته و چی مصرف میکنی؟ 

تحت نظر دکتر غددم حتی اجازه بارداری نداد چون تنظیم نبود دوز قرص رو برد بالا قبلا یک ونصف مصرف میکردم الان دوتا قرص میخورم توی نه هفته هستم 

دیگه فقط تی اس اج نهمه یا انتی تی گی او هم میگرفت؟ 

من قبل بارداری همه چکاپا رو دادم بعد باردار شدم زمانی 7بود متوجه شدم مشکل کم کاری دارم بعدش یه مدت قرص خوردم تنظیم شد. آزمایش کامل تیروئید داد تی اس او تی 4 تی 3 آنتی تی پی او همه رو برام نوشت.عدد تیروئیدم اوایل بارداری دو ونیم بودچندماه بعد دوباره آزمایش دادم رفته بود بالا دکتر دوز زیاد کرد تنظیم شد.

2706