2733
2739
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 1769 بازدید | 159 پست

چه لحن عجیبی واسه یه ادم جوون! زن بگیرم! بهتر نیست بگیم ازدواج کنم؟ 

ازدواج هم واسه سر نرفتن حوصله نیست و یه دنیا مسئولیت توشه.. هر وقت آمادگیش رو داشتین و دلتون زندگی مشترک با کسی رو خواست و میتونستین صد درصد متعهد به اون زندگی مشترک باشید میتونید به ازدواج فکر کنید.. از سر حوصلم سر رفته ک ادم ازدواج نمیکنه.. لابد بعدشم از سر حوصلم از همسرم سر رفته میخواید خیانت کنید؟ ازدواج مسئولیت پذیری زیادی میطلبه, بی فکر عمل نکنید اشتباه تو ازدواج تمام زندگیتون رو تحت تاثیر شدیدی قرار میده..  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج در صورتیه که یه عشق پاک و مقدس صورت بگیره به طوری که تمام مسئولیت های بزرگ و کوچک رو بتونی تحمل کنی فقط برای اون خانمی که واقعا دوسش داری . نه اینکه هدفت هوس بازی و گشتن الکی با دخترا باشه . اینجوری تا ازدواج کنی دو روز بعد خسته میشی ازش میری سراغ یکی دیگه . پس تا عقل نیومده سرت ازدواج نکن دختر باز بی ادب خجالت بکش شما مگه مادر و خواهر نداری ؟

از پذیرش درخواست دوستی  (هرکس میخواد باشه ) معذورم . به آدما احترام بذارید   مگه چندبار زندگی میکنیم که همین یه بارم دل همو بشکونیم ؟ یادتون نره همه ما انسانیم و برابریم .  فارغ از هر خصوصیتی که داریم 
2731

احمد بنده خدا محو شد تو افق فکر کنم بلدم نیس تاپیک رو قفل کنه حداقل🤣

gilda._.sweet@🍰🍪🍩🥐🍫 پیج اینستای خودمه عشقای نی نی سایتی.لطفا حمایتمون کنین و با شیرینی های خوشمزه مون کام خودتونو شیرین کنید😋🥰😊ارسال به تمام نقاط 💃 کشور درون شهری رایگان💥💖      

اینجا اسمش رو شه نی نی سایت.

مرکز مشاوره پسرا ومردا نیست 

میتونید براشناخت خانوما صحبتاروتایپیکابخونید ولی اصلا فاز این طرز حرف زدن و مشاوره گرفتنو نفهمیدم 

برید سایت اسکدین یا مرکز ملی پاسخگویی 

کاربر محور هم هست اسکدین. مرکز ملی آنلاین و مجانی جواب میدن معمولا هم دکترای روانشناسی دارن خیلی واردن. 

2740
احمد احمده....... احمد!  احمد زن میخواد......... احمد!  احمد تهرونیه........ احمد!  ...

وای 😂😂😂😂

با دوست پسراتون میرید مسافرت؟ من یبار بابام فهمید با دوست پسرم تلفنی حرف میزنم با نیسان از روش رد شد بعد من و با اسید غسل داد الان پوست ندارم