2733
2734
طلاملا فروختم و یکمم قرض کردم مغازه ی لباس زنونه باز کردم واسه خودم فعلا فقط اجاره ی مغازه رو درمیار ...

ما هم دوسال پیش مغازه زدیم لباس زنانه متاسفانه بعد چند ماه و حتی شب عید درامدمون جوری بود به زور کرایه می دادیم هیچ پولی برا خودمون نمی موند 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با چقد سرمایه مغازه رو باز کردی

بیست و دو سه تومن! مغازه ی بزرگی نیست بعدش کم کم فروختم و جمع کردم و نذاشتم خالی باشه لباس زیرایناهم آوردم اما واسه عید سرمایه ی بیشتری میخوایم امیدمون به وامه

ما هم دوسال پیش مغازه زدیم لباس زنانه متاسفانه بعد چند ماه و حتی شب عید درامدمون جوری بود به زور کرا ...

ای وای من همه ی امیدم این کاره شوهرم دیگه کاری ازش برنمیاد و بیکاره و دیسک کمرشو عمل کرده کار سنگین نمیتونه انجام بده

بیست و دو سه تومن! مغازه ی بزرگی نیست بعدش کم کم فروختم و جمع کردم و نذاشتم خالی باشه لباس زیرایناهم ...

انشالله ک کارت بگیره پیج اینستا بزن واس کارات و انلاین بفروش

واس فروش رفتن خونمون دعاکنید عزیزان🥺😫🌹
2740
انشالله ک کارت بگیره پیج اینستا بزن واس کارات و انلاین بفروش

پیج اینستا درست کردم اولش ولی نه حوصله شو دارم نه سلیقه شو! فالوئرم نداشتم ول کردم! فروش اینترنتی و سایز و اینا خیلی سخته بلد نیستم