2733
2734
عنوان

چاق شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 341 بازدید | 49 پست

والا من خودم با قرص سپروهیتادین و دگزا چاق شدم .....ولی چنتا راه نشونت میدم شاید جواب داد   صبح زود حدود ساعت ۷ بیدار شو برو پیاده روی بعدش یکم ورزش کن و زودی صبحونه بخور .....این که میگم صبح زود بیدار شو واقعا مهم ترین چیز توی چاق شدن سحر خیزی هست بعدش سعی کن تخم مرغ ابپز و سیبزمینی ابپز بخوری اب زیاد بخور ... ناهار و شامت رو توی یه ساعت خاص بخور مثلا ناهارتو ساعت ۱۲ ظهر بخر اگر غذات طبق برنامه باشه زود چاق میشی بعدش شامتو دیر وقت بخور ...همین که گشنت شطد فورا یه چیزی بخور ...نارنجی زیاد بخور زود گرسنت میکنه .....شیر و خرما بخور ارده و خرما خیلی تاثیر داره شبا قبل خواب خرما و ارده بخور ...ماست و شکر مخلوط کن و بخور واسه چاقی عالیه جوانه گندم با ماست بخور ...اینایی که میگم واقعا عالین و تجربش کردم یاوت نره در روز ۴۵ دقیقه ورزش کن شبکه های تلوزیون گاهی ورزش میزارن با اونا ورزش کن بعدش سریع غذا بخور و نشاسته هم بخور 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای من عقدم اونقد بودم بخدا با خوردنه من خیلی ادا داشتم نمی‌خوردم فقط خودمو با پفک و چیپس سیر میکردم ...

من خیلیییی میخورم ولی زود وزن کم میکنم یه مدت رفتم باشگاه توی یه هفته دو کیلو کم کردم 

2728
2740